Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel érhetem el ezt az...

Mivel érhetem el ezt az eredményt?

Figyelt kérdés

27/f vagyok 73 kb, átlagos testalkat.

szeretnék otthon edzeni. kockás hasat szeretnék, de ha már elkezdtem, akkor jó lenne egy szélesebb váll, erősebb láb is.

Nem akarok nagyon kigyúrt lenni, csak kb így kinézni: https://www.youtube.com/watch?v=79vurvRkWm8



2016. máj. 19. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a "nem akarok nagyon kigyurt lenni" a halálom. mintha olyan egyszerü lenne... főleg mikor lányok mondják... amúgy meg a válasz: edzés, megfelelő étkezés és pihenés, ennyi kell hozzá. kockás hashoz alacsony testzsir és viz kell, jobb vállhoz nyilván vállazni kell, mint oldalemelés, vállbolnyomás, erősebb lábhoz pedig guggolás és merevlábas felhúzás.
2016. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cortez70 ***** válasza:
Eddz rendesen súlyzókkal teljes testre heti 3-szor. + a célnak megfelelő étrend is kell. Nagyon izmos sosem leszel naturálban, no para. ;)
2016. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ahhoz, hogy "látványosan" megnövekedjen az izomzatom, elengedhetetlen tömegnövelő?

Ilyenkor nem hízik az ember?

Bocs, kezdő vagyok.


Úgy tudom, nagyobb mellekért( és minden másért) súlyzózni kell. Nem lehet saját testtel ugyan azt kivitelezni?

Mondjuk 5 éve kinyomtam 1* a 80 kilót fekve.

Csináljak magamnak itthon súlyokat?

2016. máj. 19. 21:29
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell cukros tömegnövelő. Étrend kell és kemény nagy súlyos edzés. Otthon is lehet edzeni ha van elég eszközöd, súlyod.
2016. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok olyan gyík testet, mint ami sok street workoutosnak van. Mondjuk szerintem alapból jó testfelépítésem van, mármint viszonylag arányos, de ha simán saját testsúllyal nyomom, akkor nyomi vékony gyerektestem lesz?

Annyiféle étrendkieg. van, honnan tudjam, mi kell nekem, olvassak utána egy csomót?

2016. máj. 19. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:

saját testsúly = kicsi terhelés = kicsi izom

saját testsúly =/= alapgyakorlatok

2016. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Cortez70 ***** válasza:

Naturálban eleve nem leszel sosem marhaizmos, pláne nem saját testsúllyal. Persze ilyenkor jönnek mások és belinkelnek pár koxos sw királyt.

Tápkiegből nálam vitamin megy és protein edzés után, meg reggel is a zabhoz. Amúgy meg húsok, túró, tojás, rizs, bulgur, köles, zöldségek, gyümölcs.

2016. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szóval ehhez az eredményhez mindenképpen kellene vmi tömegnövelőt szedni?

Most diétán vok., ha tömegnövelőn lennék, akkor nem híznék el? Az csak az izomra megy?

Bocs, ha hüleségeket kérdezek, de nagyon amatőr vagyok.

2016. máj. 20. 16:53
 9/12 Cortez70 ***** válasza:
Írtam, hogy nem kell tömegnövelő tápkieg. Kalória pluszos étrend kell és edzés.
2016. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de ha kalória pluszos étrendem van, akkor nem fogok megint hasra hízni?
2016. máj. 21. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!