Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Debrecenben melyik a legkultur...

Debrecenben melyik a legkulturáltabb/toleránsabb edzőterem?

Figyelt kérdés

Gondolom nem csak én olvastam erről a hírről: [link]

Márpedig ha egy fogyatékos emberrel így bánnak (ami szerintem nagyon undorító és balkáni mentalitáshoz méltó cselekedet volt), akkor egy extrém sovány embert (vagy durván túlsúlyos) is nagy valószínűséggel érheti ehhez hasonló atrocitás, még ha nem is fog kitiltással járni a jelenléte. Már néhány napja gondolkozok azon, hogy ~52 kilósan el kellene mennem egy kis izmot építeni, mert 20 évesen most már annyira nem érzem jól magam a bőrömben, hogy ilyen vékony vagyok. Viszont nem vagyok vevő arra, hogy hónapokon keresztül heti 2-3 alkalommal elmenjek saját magammal foglalkozni mindeközben valami kőbunkó keménymag mindig megtaláljon, de az is elég, ha tiszteletlenül beszélnek velem. Igaz, hogy teljesen laikus vagyok a testépítés terén, de azt hiszem joggal vannak aggályaim azt illetően, hogy felszabadultan tudnék csak magamra koncentrálni és fejlődni. Márpedig egy ilyen helyre csak akkor fog elmenni edzeni a "nem tökéletes" ember, ha érzi a bizalmat. Az ilyen cikkek és történetek is csak kétséget ébresztenek azon rengeteg hozzám hasonló emberben, akik jelenleg azon töprengenek, hogy változtassanak az életükön. A csapból is az folyik az ilyen konditermek reklámfelületein (de mondhatnám a sportolásra buzdító rendezvényeket is), hogy "Mindenkit örömmel várunk életkortól függetlenül", "Teljes bizalommal léphetsz be kapuinkon", "Segítőkész személyi edzőinkhez bármikor fordulhatsz segítségért", de valahogy mégis az ismerőseimtől is hallottam már 1-2 felháborító és bicskanyitogató történetet. HA valamiben igazán le vagyunk maradva Európától, az sajnos a mentalitás és a tolerancia. Kíváncsian várom a véleményeket és persze legfőképpen az érdekelne, hogy melyik a "legeurópaibb" hely Debrecenben?



2016. máj. 20. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, sehol nem néznek ki, csak mert kezdő vagy. A legtöbb helyre nagyrészt nem Terminátorok járnak edzeni, hanem átlagos testalkatú emberek. Ne hasonlítsd össze az esetedet azzal, hogy egy mentálisan sérült embert ön- és közveszélyesnek gondoltak (hogy jogosan vagy jogtalanul, azt látatlanban nehéz megítélni) és ezért döntöttek a kitiltása mellett.
2016. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És melyek a legfontosabb protokollok, amelyeket kezdőként tudnom kellene annak érdekében, hogy másnak ne okozzak kellemetlenséget?

Totál laikus vagyok, de azzal én is tisztában vagyok, hogy a súly visszahelyezése/megfelelő öltözet/izzadság elleni törölköző alap. De mik azok a dolgok amelyekre figyelnem kell majd? Neten össze tudok állítani magamnak egy edzéstervet és utánanézni, az adott gépet hogyan kell használni, hogy tökéletesen hajtsam végre a gyakorlatot, vagy elengedhetetlen a személyi edző? Sajnos nincs olyan ismerősöm, aki tudna segíteni.

2016. máj. 21. 11:24
 3/3 anonim válasza:
Delta Fitness a hunyadi jános utcan jo csak nem sok a gép de minden testrészra van 1-2 és vizsonylag olcso napi jegy 800 havi berlet 5000
2016. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!