Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt szedjek?

Milyen tömegnövelőt szedjek?

Figyelt kérdés
60 kg vagyok, nagyon vékony. Milyen tömegnövelőt ajánlanátok normális étrend mellé?
2016. máj. 21. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
ha normális az étrend, nem kell tömegnövelő. a tömegnövelő szénhidrát tartalmát 2 dolog adja, egyik a cukor, másik a zabliszt. a cukor értelmetlen, a zab pedig fél kiló 200 forint. ennyi.
2016. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
67%
Semmilyet, ha nem akarsz egy doboz cukrot megvenni fehérjeárban. Az étrendet kellene rendbe tenni és edzés utánra meg vehetsz egy tejsavóproteint amihez teszel kis zablisztet vagy eszel mellé banánt, pufirizst, stb. De kész tömegnövelőre nem érdemes költeni.
2016. máj. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 - palilaci - ***** válasza:
Ha normalis az etrend akkor azon fog mulni, hogy noni fogsz e vagy sem. Cukros feherjet tobb ezerert nem eri meg venni. Inkabb koltsd azt a penzed is kajara. Hidd el elorebb leszel. A tomegnovelo meg nem arra van, hogy ettol hizz, hanem, hogy visszatoltse a glikogent es lassitsa a katabolizmust. Csak a sok hulye bekajalja a reklamot, azt megveszi, issza napi 3x, orul, hogy hizik -zsirban-.
2016. máj. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyél 2x többet,mint most,de ha mindenáron belevagy bolondulva a tömegnövelőbe,akkor én az Up Your Mass-t ajánlom !
2016. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Up your massban jó a ch, viszont az meg szójás cucc. De ez csak nekem gond. ;)
2016. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" A szénhidrátok az energia elsődleges forrásai és a megfelelő edzésteljesítmény eléréséhez is létfontosságúak. A magas glikémiás indexű szénhidrátok - dextróz, szukróz - azonban kedvezőtlen hatással lehetnek mind a teljesítményre, mind a testfelépítésre. A MASS Load egy egyedülálló agglomerátuma az alacsony glikémiás indexű szénhidrátoknak, az ÁRPÁNAK, a ZABNAK és a ZABROSTNAK, ennek köszönhetően pedig stabilizálja a vércukorszintet, miközben folyamatos energiát és fejlett glikogén-utánpótlást biztosít. "


nyugodtan pontozzatok le megint, mert azt merem állitani hogy a gainerbe vagy cukor vagy zab van, attól még igazam van, ti meg buták vagytok.

2016. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és vegyél meg 10.000 forintért 2 kilós valamit, aminek 130 grammból (egy adag) 60 gramm (kvázi a fele) zab, ami egy filléres dolog... ez a gainer 4000-böl összerakható.
2016. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
Herold, az első válaszod az 85%-os hasznosságú, tehát kb 1-2 ember pontozhatott le és jó sokan meg fel. Szóval nem kell mindenkit lecseszni.:) És nem én voltam a lepontozó, mielőtt azt gondolnád.
2016. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem is neked szántam amit irtam, de muszáj ilyen kommenteket hagyni, mert az emberek nagy része még mindig azt hiszi hogy a tömegnövelő az valami különleges szérum, pedig csak tejsavó meg cukor meg zab keveréke, aztán megveszik kilónként 5-6000 ért...
2016. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem veszek semmilyen kiegészítőt, csak normális kajákat.
2016. máj. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!