Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Down szindrómás srác esete...

- palilaci - kérdése:

A Down szindrómás srác esete a gonosz konditerem tulajjal megvan?

Figyelt kérdés

Itt az érem másik oldala: https://www.youtube.com/watch?v=g4YWd8FWWAw


Vélemény?



#konditerem #média #részigazság
2016. máj. 22. 08:41
1 2
 1/13 HarciCsiga ***** válasza:
Van egy olyan erzesem hogy ez nem csak ilyen fekete feher mint amilyenek leirjak bar lehet hogy megis
2016. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, nincs meg.
2016. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az esélyegyenlőtlenség zászlaja alá bújva sok mindent meg lehet tenni. Többek közt egy ember hírnevét megtépázni.
2016. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valahogy sejtettem, hogy nem annyira egyoldalu a sztory mint ahogy eloadtak.
2016. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik csak minimálisan is de tudják használni az agyukat már sejthették hogy nem úgy történtek a dolgok ahogy azokat a durcis báttyó előadta. Undorító a média ahogy ferdít. Agyon kéne verni ezeknek a lapoknak a szerkesztőit. És persze az ostoba ember egyből bekajálja azt amit elé raknak. Vicc.
2016. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem csak ezzel csinálják ezt, viszont nem tudom elképzelni, hogy valaki manapság bulvár újságot olvas. ( Vagy akár bármilyen más napilapot)
2016. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
megvan, mert vagy 20 posztot láttam róla 1 nap alatt, de egyiket sem olvastam el, nem érdekel. ez nekem ilyen bulvárlap szint...
2016. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lep meg amiket elmondott, normális ember sejthette, hogy kb hogyan is történtek a dolgok.
2016. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1 percig tudtam nézni, hát alig kap levegőt a pali séta közbe, annyira szuszog, hogy én nem bírtam nézni ezt a szart. Inkább mesélje el ülve. :D
2016. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A gyerek fogyatékosságát használta ki a kedves család, önös érdekből, ezzel együtt pedig tönkrevágják a konditermes palit. Látszik rajta, hogy normális ember, eléggé hihetetlen alapból is, hogy csak azért, mert beteg a gyerek ,elküldje a teremből..
2016. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!