Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem a hasizom...

Hogyan kezdjem a hasizom formálást és egyáltalán szabad ilyen korban?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és vékony a testalakatom. A hasamat szeretném formázni, mert azért van egy kis felesleg rajta ami zavar. Ha hasizomgyakorlatokat csinálok, és nem túl nehezeket, akkor is elkezd nagyon fájni, annyira hogy nem tudom tovább csinálni. Erre vannak valamilyen kezdő gyakorlatok vagy csak a fájdalomtűrő képességem nagyon alacsony?

2016. máj. 22. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nincsen helyi zsírégetés. Hiába edzed a hasadat, nem lesz kevesebb zsír rajta.

Vagy rosszul csinálod a gyakorlatokat vagy annyira gyenge a hasizmod hogy a legkönnyebb gyakorlatok is nehezen mennek.

2016. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

van egy csatorna a youtube-on, Fitnessblender. Van sok hasizmos videójuk, egy héten 3szor ajánlatos csinálni, kétnaponta, és a 3 nap között meg a teljes testet meg kéne dolgoztatni másik videókkal. :)

szerintem megéri csekkolni őket, én is velük edzek már régóta, és nekem (meg még sok másnak) is bevált ez a módszer :)

2016. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
90%
Aerob edzések is kellenek és normális étrend. Hasgyakorlatokkal nem mész semmire önmagában. Nincs irányított (helyileg célzott) zsírleadás.
2016. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor a helyi zsírégetéshez mit tudnék csinálni?
2016. máj. 22. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Te elovasod amiket írnak neked? Le lett írva hogy nincsen helyi zsírégetés. Hiába edzel egy testrészre, onnan nem fog eltűnni a zsír.
2016. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
91%
Sehogy nincs helyi zsírégetés. Mindenhonnan fogyhatsz ha le akarsz adni zsírt.
2016. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen szerintem ne ezzel foglalkozz még, hogy heti 4 aerobot tolsz meg diétázol ezerrel, hogy definiált hasad legyen. Elég ha sportolsz és nem eszel sok szemetet.
2016. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
a hasizmodat nem tudod formálni, sőt egyik izmodat sem. az eredése és a tapadása genetika függő. 'erősiteni' lehet valamilyen mértékben, de inkább alacsony TZS kell hozzá
2016. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!