Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításhoz milyen 'fehérje...

Szálkásításhoz milyen 'fehérjepor' típus ajánlott? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

átlagos alkat vagyok, kicsit szálkásítanék, mell/váll/hát izmon pl.

tudom, kb hogy milyen mozgásokat kellene végeznem, [de tanácsokat attól még szívesen fogadok] milyen fehérjepor ajánlott ehhez a tevékenységhez? scitec?

elég vészes az ára, hogy 920 gramm (100%) / 7700-8000 forint, vagy ez normális?

köszi előre ha esetleg valaki tud segíteni.


2016. máj. 30. 17:38
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Felesleges a fehérjepor, ha szilárd kajából is be tudod vinni a szükséges mennyiségű fehérjét.
2016. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
87%

Én mhn wheyt veszek, 3 kg 10 rugó. Izolátum nem kell, max ha versenyre készülsz és akkor is az utolsó két hétben. Elég egy tejsavó protein koncentrátum is vagy izolátum-koncentrátum keverék. Scitecnél pl 100 whey prof, Biotechnél nitro pure whey gold.

De nem ezen múlik amúgy, hanem az egész napi össz kajabevitelen. Ha megvan szilárd kajából is a napi kb 2g x ttkg fehérjéd, akkor proteinpor sem kell.

2016. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is mhn-t mondanám, mondjuk én versenydiétánál se értem, pl 50gr mhn whey pro-ba van 3g cukor, 50gr iso whey zero-ba meg 1gr, ez a 2gr különbség ennyit számít? Nehezemre esik elhinni
2016. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Ha több adag megy, akkor számíthat, nem én találtam ki, több versenyző mondta már.
2016. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Sőt, a túrót sem nyomják már ilyenkor a tejcukor és a zsír miatt.
2016. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A srácok mindent elmondtak... Én is mhn-t iszok egyébként. De nem ártana tisztázni: Biztos szálkásítani akarsz? Helyi zsírégetés nincs... És az általad említett izmok ilyen szempontból nem is kritikusak. Sokan összetévesztik az izomépítést a szálkásítással...

Ha izmot akarsz építeni, akkor az a kevés cukor az mhn-ben nem kavar be.

2016. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pure Pro whwe pro 10%-os és 3700 ft/kg,a pisztácia nagyon finom.Isteni,van ananász,citrom,meggy,eper,csoki.


[link]

2016. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
10%-os? :)
2016. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!