Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami gondot okozhat a...

Valami gondot okozhat a lejárt aminosav szedése?

Figyelt kérdés
Egy jó ideig kihagytam az edzést, és most kezdtem újra, gondoltam megint szednék aminosavat, és maradt régebbről még valamennyi (biotech usa) Mega Amino 3200 aminosav tablettám, csak az a helyzet, hogy már lassan 2 éve lejárt a szavatossága.. :D szagra és kinézetre semmi baja de azért ha van valaki hozzá értő aki meg tudná mondani , hogy mi történhetett ez idő alatt vele, hogy egyáltalán jó még vagy már káros is lehet a szervezetre, vagy bármi infót tudna valaki mondani róla, annak örülnék.

2016. jún. 2. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

En nem szednem mar be az biztos:)

De szerintem bajod nem lehet belole

2016. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nedvesség nem éri tárolás alatt akkor szinte megromolhatatlan
2016. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam már lejártat.Semmi bajod nem lesz tőle,ha megfelelően volt tárolva.
2016. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából a saját dobozában volt a szekrényemben, kb amíg ott volt ki se volt nyitva (jó másfél két év biztos) száraz volt, szedtem is belőle, ugyanolyannak tűnik mint régen
2016. jún. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!