Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bcaa-nak és az L-glutamin-nak...

Bcaa-nak és az L-glutamin-nak van kalória értéke?

Figyelt kérdés

És ha van nekik, akkor írjátok már meg, hogy mennyi.

KÖSZI :D



2016. ápr. 12. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Megfordítod a kib*szott dobozt és leolvasod. Egyébként nem kell vele számolni. Szerinted 5-10g por mégis mekkora hatalmas kalóriatöbbletet fog jelenteni?
2016. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
ne legyetek már ennyire droidok légyszives...
2016. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel a fehérje aminosavakból áll, és akként is hasznosul, így logikus, hogy az aminosavaknál is ugyanazzal az értékkel, 4 kcal/g-mal számolhatunk. De megkajálsz belőle akkora mennyiséget, hogy érdemes számolgatni?
2016. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy gramm-ra kiszámolt diétában igen is fontos lehet az a néhány kalória is !

Köszönetem a 3. és egyben egyetlen értelmes válaszért !

2016. ápr. 12. 22:33
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha ennyire rohadt pontos diétád van te gyökér akor áruld már el miért nem vagy képes leolvasni a DOBOZRÓL? rohadt szánalmas vagy.
2016. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán azért mert nincs ráírva a tiszta bcaa-ra és glutamin-ra csak az arányok és a grammok!?
2016. ápr. 13. 09:22
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Marha nehéz megkeresni akkor neten. Én nem hiszem el, hogy egy ekkora szerencsétlen ember, képes egy komoly diétát tartani.
2016. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A véleményedre nem voltam kíváncsi, hanem csak a tényekre ha tudod, ha nem inkább ne írj választ és megkíméled magad és engem is.

Egyébként interneten sok helyen sok választ találtam rá, de egyikben se voltam biztos, lévén hogy szinte mindenhol mást gondoltak, így reméltem hogy itt válaszra találok, de csak a hozzád hasonlók véleményére találtam sajnos :/

2016. ápr. 13. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Ezen a pár grammon fog múlni a bomba formád nyilvánvaló
2016. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül persze, meg ez hasznos kalória, de érdekelt volna.

Nem mellesleg diéta végén ha már napi 30-40g-ot is benyakalok mind bcaa-ból, mind glutamin-ból azért az már grammonkénti 4 kalóriával számolva akár 320 kalória is lehet, ami már igencsak számottevő.

2016. ápr. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!