Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék ezen javítani?

Hogyan tudnék ezen javítani?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom a lábedzést, pedig szeretném csinálni. Az edzés felénél már érzem, hogy valami nincs rendben. Fáj a fejem, a szemeim, a szívem majd kiugrik a helyéről, eldugul a fülem, és minél tovább folytatom, annál jobban szédülök, pedig 5-10 perceket pihenek a sorozatok között. Sokszor abba kell hagynom, mert már az ájulás küszöbén vagyok. Nem dolgozok nagy súlyokkal, sőt szerintem még nevetségesesen kevésnek mondható. Hát edzésekor sokkal nagyobb súlyokat mozgatok meg, sokkal kevesebbet pihenek, még sincs semmi bajom. Egy picit magas a vérnyomásom, és össze vannak szűkülve az ereim. Edzés előtt 3-4 órával nem szoktam enni, mivel az csak ront a helyzeten. Mit lehet tenni, hogy jobban bírjam?

2016. jún. 3. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
kezelni kell a magas vérnyomásod orvossal
2016. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, kezelni kell meg fejleszteni az állóképességed. Orvoshoz menj feltétlenül.
2016. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Állóképességemmel nincs probléma. Gond nélkül lefutok 20-25 km-t egyhuzamban. Egyedül a lábedzésnél szokott ilyen problémám lenni. Lehetséges, hogy túl sok vér áramlik a lábaimba, és az összeszűkült erek miatt nem kap elég vért az agyam? Erre tudok csak gondolni. Majd jövőhéten konzultálok az orvossal. Nem szeretnék gyufaszál lábakat.
2016. jún. 3. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!