Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csökkenthetném tovább...

Hogyan csökkenthetném tovább a testzsír százalékomat?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom sportolok. Most jelenleg triatlonozom első sorban. Ez normál esetben heti 3 úszás , legalább 3 bringa és 4 futó edzés emellett kondizom heti 2-3x. Igaz most szalagszakadás és törés miatt még tart a rehab és futni még nem tudok ezért kevesebb az edzés. Viszont amikor sokat edzettem és lemértük akkor 13%-ot hozott ki a mérleg. Ezt levinném 10% alá minimum.


Étrendemben mindig is rohadt sok szénhidrát volt, mondjuk ennyi edzéshez kell is energia. De gondolom ez az egyik amin változtatni kéne. Mi lehet még? Miket javasoltok?



2016. jún. 3. 20:57
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Te is tudod: csökkenteni kell a ch-t.
2016. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ch csökkentés
2016. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ch csökkentés + éhgyomorra edzés
2016. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kisboltos ***** válasza:
Meg normálisan időzetett étkezés. Nem mindegy mikor eszed azt a roahdt sok ch-t, ami lehet nem is olyan sok. Csak többnyire cukorból áll, meg rosszkor eszed.
2016. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mérleg full pontatlan, én egyedül a dexa szkennelésnek hiszek meg a szememnek.
2016. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!