Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Adnátok tanácsokat?

Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
14/f 177cm 64kg szeretnem a testemet epiteni. Most egy honapja kb 70 kg voltam, viszont lefogytam 64kg-ra dietaval, sok edzessel. Eddig napi 1800 kcal volt kb. Most nem szeretnek tovabb fogyni, mert tulajdonkeppen nem vagyok kover, csak a kockahasam nem latszodik jol, ezert csinalom. Most az izmaimat akarom fejleszteni, tudnatok ehhez barmilyen tippet adni? Tenyleg, barmi.

2016. jún. 4. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Az edzoteremre gondoltal mar?
2016. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés tömegnövelő étrend
2016. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom milyen edzoterembe tudnek jarni 14 evesen.. Nem ismerek edzotermeket.. Am budapesten lakom ha vki tudna segiteni!
2016. jún. 4. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod, hiába lesz 50 kilóval kockahasad, nem fog jól állni.
2016. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 70 kilóról nem kellett volna lefogyasztani hiszen nem voltál túlsúlyos.Tömegnövelés a legcélszerűbb ha az izmaidat akarod növelni.viszonylag nagyobb súlyokkal valamelyest kevesebb ismetlésszámmal.Ha szálkásítasz akkor viszonylag könnyebb súlyokkal több ismetlésszám.
2016. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért válaszol az aki csak hülyeséget tud írni?(#5)

Tömegnövelő étrend kell és súlyzós edzés. Mivel még nem edzettél ezért heti 3 teljes test edzés kell alapgyakorlatokkal. Testépítő oldalakon rengeteg infót találsz hogy mit és hogyan kellene. Amúgy meg ha arra lusta vagy hogy edzőtermet keress meg utánanézz a dolgoknak akkor hogy fogsz nehéz súlyokkal dolgozni és a kajára odafigyelni?

2016. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 : Lustanak nem neveznem magam, rendes edzotermet keresek magamnak ahova bejarhatok mar nem tudom miota, es kajara pedig mar egy honapja odafigyelek, nem veletlen fogytam kevesebb mint egy honap alatt 6-7 kgt.
2016. jún. 4. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál heti 1 - 0,5 kg az optimális. Ha ennél több megy akkor az már izomból megy le. Legközelebb erre figyelj. Edzőtermet meg nehogy már ne találj BP-n.. Írj össze egy edzéstervet és menj el pl Cutlerbe, Meccaba, Flexbe vagy más terembe. Ha kell nézz el többe is aztán a végén eldöntöd hogy melyik az ami bejön neked és megéri árban.
2016. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 : Koszi
2016. jún. 4. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Amugy tenyleg nagyon sok terem van bp n. Ha tehetősebb vagy akkor cutler gold, Hungarian mecca of bodybuilding, flex gym és kérj meg egy edzőt segítsen a gyakorlatok elsajatitasaban hogy ne rangatozas legyen belole
2016. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!