Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Várható fejlődés?

Várható fejlődés?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam, extrém ektomorf, sosem zsírosodok.

Hízni is nagyon nehezen tudok. Most emeltem a kalórián és így néz ki egy napi táplálékom. Reggel zöld jumbo (220g) 10-kor 150g csirkemell 100g rízzsel (+ C, Multi, Omega3 vitaminok), 1-kor 150g csirkemell 100g rizzsel, 150g karaj 100g rízzsel. Edzés közbe Bcaa, L-glutamin. Edzés után zöld jumbo (220g) Este ami van itthon, minimum 100g hús (változó) körettel. Lefekvés előtt 125g túró vagy 1 kazein. Várható fejlődés? 95 kiló akarok lenni. Még 15 vissza van


2016. jún. 4. 21:14
1 2
 11/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
De miért kell cukorból bevinni a ch-t? Ott van sok más lehetőség, amivel ráadásul nem is teszed tönkre magad.
2016. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
na várjunk. tudtommal 1 adagba 144g ch van, ez kettőzve 288g, ebből egy nagy rész zab, ez érezhető is. Szóval a fél kiló cukortól elég messze vagyok. A cukorbetegségről annyit, hogy nem a magas cukor fogyasztástól alakul ki.
2016. jún. 4. 22:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is 200 cm vagyok, szerintem 80 kg nagyon kevés ilyen magassághoz. (Valaki ellenkezőjét írta itt.)


Étrend ha ez neked kiszámolt, akkor jó. Gondolom zöldségeket nem írtad le, de eszel azért azt is.


BCAA, L-glutamin, jumbo kombót elhagynám. Előbbi kettőt majd 90 fölött próbáld ki. Harmadikat meg inkább kajából vagy ár - érték arányaiban jobb tápkiegből fedezd.


90-95 kg reális cél, jövő nyárra meg is lehet.

2016. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!