Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hodge-ék, hogy tudnak ennyi...

Hodge-ék, hogy tudnak ennyi szemét mellett fogyni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=B1s6_5CnRcc

Ha megnéztek egy videót 1-1,5 hónappal ezelőttről, láthatjátok, hogy mennyivel "pufibb" arccal voltak, ők tipikusan azok, akik egy bizonyos tzs% után karakteres arcot kapnak, én mindig izgatottan néztem őket, hogy éppen mennyire vannak betömegelve. Mikor böjtöltek, megnézhetitek, alig volt rajtuk egy deka zsír, de, ha jól tudom, akkor még nem napi 2-3 gyorskajából vitték be a makrókat és betartották a 16-8 órás böjtölés-evés szakaszokat.

Manapság csak gyorskaja videókat látok tőlük, nyilván beviszik a makrókat így is, de, úgy látszik mégis tudnak fogyni. Ígyis, hogy néha egy kis csoki-fagyi, kis fánk meg mittudom én, bármi nyalánkság lecsúszik.

Naturálok ők egyáltalán? Kezdek kételkedni.


2016. jún. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát jól teszed, ha kételkedsz.
2016. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem naturálok.
2016. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
cuccolnak hát
2016. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Cucccal több szemetet ehetsz. Ennyi.
2016. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De mit tolnak az ilyenek? Sosem túl nagyok és sosem túl szálkásak nagy tömeg mellett. Kis tesztó és kész? Úgysem ma gyerekek már.
2016. jún. 5. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
desztó deka meta / stana
2016. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*tesztó, bocs nem tudok irni
2016. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
desznó :D
2016. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Komolyan úgy zabálják azt a szart, mintha muszáj lenne. Nem értem az ilyen édesszájúakat. :D
2016. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!