Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzésmódszerrel lehet...

Milyen edzésmódszerrel lehet naponta kb.1 kg-ot (7000 kalória) fogyni? (természetesen normális diéta mellett)

Figyelt kérdés

Nagyon gyorsan szeretnék lefogyni 5 kg-ot kb,de nem tehetem meg azt,hogy ne egyek mert dolgozok is minden nap,de diétázom rendesen,csak most egy esemény miatt fontos lenne.

Tudom,hogy kemény munkával kell évek alatt,mert így valószínüleg visszahízok,de most ez van,szeretnék minél gyorsabban lefogyni 5 kg-t.

Remélem megértőek lesztek :D


2016. máj. 25. 22:05
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
84%
Biztos megértő leszek te idióta. Menj a fogyisokhoz, itt mi nem izmot akarunk veszteni.
2016. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Mínusz 5000 kalóriát kell fogyasztani gyökér.
2016. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom az intravénás heroint.
2016. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem eszel öt napig.
2016. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kovpet ***** válasza:
100%

Vágd le az egyik karod és hopp, meg is van.

Csak ki kell égetni a sebet, hogy ne vérezz el.

2016. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5 nap alatt 5 kg-t, úgy, hogy eszel rendesen?

Meg lehet oldani, izomvesztéssel, megmaradt zsírral, kinyúlt, löttyedt bőrrel, utána pedig teljes visszahízással, az elveszett izom helyett zsírt felszedve. De el nem tudom képzelni, ez miért szebb szerinted, mint 5 kg túlsúly.


De ha ez a cél, legyen!


A kerékpár erre remekül alkalmas. Minden nap csak 350 km-t kell hozzá letekerned úgy, hogy nem pótolod a kieső energiát.

Bár nem tartom valószínűnek, hogy ezt 5 napig tudnád csinálni, és a második nap nem esnél össze...

2016. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Külső szempotjából, több kárt okozol vele, mint hasznot.

Milyen esemény az?

2016. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vizet veszthetsz ennyit, zsírt nem ilyen rövid idő alatt. És főleg nem veszthetsz súlyt ilyen rövid idő alatt úgy ,hogy jól nézz ki. Ilyen extrém gyors súlyvesztéssel csak szarabbul néznél ki, mint előtte. Ezt már benézted, előtte kellett volna gondolkodni.

Ha valamit akarsz azért tenni kell. Ha egy vizsgán át akarsz menni, akkor nem előtte 2 órával kezdesz rá tanulni és azt kérdezed, hogy lehet ezt megcsinálni ilyen rövid idő alatt.

2016. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Necces. Fogyott ennyit a fickó, aki napi 100 km-t futott a Himalájában s a nagy magasságban kvázi nem tudott enni? nem tudom, de neki sok ment, kilók izomból, kilók zsírból, napok alatt... Neki talán még elhiszem.

Kérdező, van ekkora állóképességed, lelkierőd? :D


Nem, 5 kiló fogyáshoz nem kell évek kemény munkája :D Kicsit a végletek embere vagy...


Nézzük a számokat. Ekkora kalóriadeficithez világos, hogy egész nap a legkeményebb edzést kell nyomnod, mindezt a szokásos evéseddel. Nem dolgozhatsz, nem hiszem, hogy munka után, rendes alvás helyett képes lennél mondjuk 10 óra NAGYON KEMÉNY edzésre. Én máshogy se lennék képes a töredékére se, de te biztos nagyon penge vagy, ha ilyen céljaid vannak. Bár akkor nem is tudom, miért nem tudod magadtól, hogy mi merre.

2016. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hiába szeretnéd, ez lehetetlen. Miért pont 5 kg-t, meg fognak mérni?

Nem értem, a testépítés miért ebbe a kategóriába tetted fel a kérdésed. Itt érdemi választ nem fogsz kapni olyan dologra, amit lehetetlen kivitelezni.

Max. ne egyél "semmit" egész nap, mellette edzés, aztán lemegy némi víz, de az sem 5 kg lesz. Sok szerencsét!

2016. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!