Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves fiú vagyok, és egy...

14 éves fiú vagyok, és egy edzéstervet szeretnék elkezdeni, tudtok ebben segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ezt az edzéstervet néztem ki, de nem tudom, hogy jó e nekem: [link]

!Nem testépítő világbajnok akarok lenni, hanem csak normálisan szeretnék kinézni. Ha nem jó az edzésterv, tudnátok másikat javasolni? És hogyan csináljam? Tehát minden nap mindent, vagy elosztva (pl.: kar hétfő, láb kedd stb...) Tippeket kérnék, köszi!



2016. jún. 6. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nem értem, "Nem testépítő világbajnok akarok lenni, hanem csak normálisan szeretnék kinézni." Még ha akarnál se tudnál.De a kérdésre válaszolva, gondolom kezdő vagy, ezért heti 3napos teljes testes átmozgató kéne. És elolvashatnád a sárga kapszula című könyvet is.
2016. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
A Sárga Kapszulát tényleg olvasd el, minden kérdésedre választ ad. Ingyen le tudod tölteni és nem is hosszú, érdemes elolvasni.
2016. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyébként a testépítő világbajnokosat azért írtam, mert sok olyan választ láttam már ilyen jellehű kérdésekre, hogy "Használd ezt a vitamintablettát meg ezt a fehérjeport és így lehetsz Arnold Schwarzenegger stb...
2016. jún. 7. 13:57
 4/4 kovpet ***** válasza:
Ezek nem válaszok lehettek, hanem vagy reklámok vagy trollkodások. Vagy egy idióta agymenése, amivel nem érdemes foglalkozni :)
2016. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!