Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lattam itt a gyakorin hogy...

Lattam itt a gyakorin hogy zyzzrol azt irtatok hogy sosem kajalt normalisan, akkor meg is hogy nott meg?

Figyelt kérdés

Onmagaban a koksz nem hoz semmit ha nem eszel normalisan, NEM?


Azert ilyen format nem egyszeru hozni. A terembe jarok 95%-a sehol nem jar ehez kepest.


[link]


Amugy attol fuggetlenul hogy esz nelkul csinalt mindent, eleg jol nezett ki nem?


2016. jún. 6. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
ezt irtam én is, te meg kifejtetted, köszönöm :D
2016. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 crudy ***** válasza:
ugyan
2016. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 A kérdező kommentje:

Nulla bordaközi izom lol


[link]

2016. jún. 6. 23:30
 44/74 anonim ***** válasza:
train with brain jobb mint zyzz jeff seid meg heroldka egyben
2016. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 crudy ***** válasza:

De ne legyél már ennyire ostoba. Ha Jeff és a hulla haverod között nem látod a különbséget akkor ezen a tagon sem látsz kevesebb izmot


[link]

2016. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 crudy ***** válasza:
0%
Mind a kettő nyomorék, annyi a különbség köztük h Zyzz verhető naturalban Jeff meg nem. Ha ezt nem tudod felfogni bármi legyen is az ami ebbe a kategóriába sodort téged hamar felejtsd el mert nagyon értesz hozzá.
2016. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:
Mutass 1 embert, aki jobb naturalban mint Zyzz te "ostoba"! :)
2016. jún. 6. 23:40
 48/74 anonim ***** válasza:
nyilván az állandó szárazság nem hozható, de azt csak a kémia tartja össze, és semmi más, ami nem nagy érdem, tömegbe pedig akárki, sokan innen is, pl cortez vagy svájcinéger
2016. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Tehat te is elmondtad hogy ezt nem lehet hozni naturalban. Szembe kopitek egymast bazzeg. Persze tomeg hozhato ugy hogy nem latsz a zsirtol... Errol ennyit. Es most nem cortez vagy svajcinegerrol beszelek hogy nem latnak a zsirtol, mert lattam mar mind a 2 formajat.
2016. jún. 6. 23:58
 50/74 anonim ***** válasza:
látom szövegértés nincs. olvassad el megint, amit irtam
2016. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!