Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lattam itt a gyakorin hogy...

Lattam itt a gyakorin hogy zyzzrol azt irtatok hogy sosem kajalt normalisan, akkor meg is hogy nott meg?

Figyelt kérdés

Onmagaban a koksz nem hoz semmit ha nem eszel normalisan, NEM?


Azert ilyen format nem egyszeru hozni. A terembe jarok 95%-a sehol nem jar ehez kepest.


[link]


Amugy attol fuggetlenul hogy esz nelkul csinalt mindent, eleg jol nezett ki nem?


2016. jún. 6. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el, hogy extrém nehezen hízó és az átlagosnál jóval magasabb srác volt, ami igen csak megnehezíti az izmosodást (nem is nagyon láttam még 190 centi felett jól kinéző naturál testépítőt).
2016. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy extrém nehezen hizó

ő sem volt naturál

2016. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem naturál. Nehezen hízó = gyors anyagcsere, vagyis jobban oda kellett figyelnie a kajára, mint egy átlagos sportolónak. A magasság pedig hátrány, 160-170 centivel sokkal könnyebb felépíteni egy izmos testet, mint 190 centi körüli vagy afeletti magassággal.
2016. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:

nekem ne magyarázzad már meg ezeket. pont hogy a gyors anyagcserésnek nem kell annyira figyelni kajára, mert nehezebben zsirosodik, ne magyarázzad a hülyeségeid.


arnold szerinted hány centi volt? vagy cedric?

2016. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!