Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Isotretinoin-t szedek a...

Isotretinoin-t szedek a pattanásomra és az orvos azt mondta hogy most 1-2 hónapig ne edzek konditerembe, és ha normálisan betartom az étkezést mint eddig, várható izom veszteség annyi idő alatt vagy megmarad amit felszedtem?

Figyelt kérdés
18/F

2015. dec. 26. 12:29
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
1, de főleg 2 hónap alatt már lesz pár kg veszteség, de hamar vissza tudod hozni a formát utána.
2015. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm
2015. dec. 26. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csöppet túlzás, hogy egy ilyen készítmény szedése mellett letiltott az edzésről de hát ugye ő az orvos. Csak a dokik szeretnek gyakorlatilag bármiért letiltani az edzésről.
2015. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, számomra ez egy nagyon rossz hir volt, mert igyis alig birom ki hogy ne edzek, szenvedélyem lett, de hát most gondolom ha itthon egy kicsit tornázok, fekvőtámasz,huzodzkodást csinálok stb. nem tul vészes.
2015. dec. 26. 13:34
 5/13 anonim ***** válasza:

A gyogyszernek van egy mellekhatasa az izmokra ami valtozo erossegu izomfajdalom. Ezert tiltott el az edzestol.

A forma visszajon rovid ido alatt miutan befejezted a kurat.

2015. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

De ez full hülyeség!

Én már 3-4 éve szedek ilyen kis puha kapszula gyógyszert pattanások ellen ami először Sotret nevű volt most meg Inerta van és mellette heti 3x járok el konditerembe.

De érdekes az én bőrgyógyászom nem tiltott el az edzéstől.

Meg igazából nem értem mi köze a pattanásoknak az edzéshez.

1-2 hónap edzés nélkül jó pár kg izmot fogsz veszíteni és kezdheted előről az egészet.

2015. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

#6 vagyok

Meg ugye a mellékhatások.

Ha valami ilyen mellékhatása van hogy nem szabad edzeni mellette akkor válassz egy másik ilyen célra használt gyógyszert. Sokféle márka van különböző mellékhatásokkal.

Vagy szedj olyat mint én. Nekem már évek óta hat. Inerta 10mg v. Sotret 10-12mg...de előtte menj el BŐRGYÓGYÁSZhoz aki csak ezzel foglalkozik és ő majd normálisan eligazít. De pl az Inertát vény nélkül lehet kapni szóval hajrá.

2015. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Két hónap kihagyás az tényleg cumi. Két hét még elmegy, de 1-2 hónap. Ha tartod a kaját, akkor nem biztos, hogy sok tömeg megy le, de erőnlétben gyengülni fogsz.
2015. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem :) Hát az az igazság hogy eddig 2 honapra de ki tudja tovább még ráhuz-e vagy sem mert 6 honapos a kura, szoval nem tudom , szerintem ha heti 1 szer elmegyek hogy azért megmaradjon a forma nagyjából nem lesz probléma
2015. dec. 26. 16:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg baszni le ott az izületfájdalmat nem fog nekem fájni semmim, csak tudni szeretném hogy ha pl edzek akkor is ugyan olyan eredményre számithatok mintha nem edzenék, vagyis az nem játszik közre ?? Köszi :)
2015. dec. 26. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!