Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túledzéstől lehet napokig...

Túledzéstől lehet napokig tartó hasmenés?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy ez a videó most idevágó lenne. Meg amúgy is, ezek agyba-szájba tolják a koxot, jó hogy többet bírnak edzeni mint egy naturál...


Kérdésre válaszolva: Velem még nem fordult elő, de ha tényleg nagyon szétbasztad magad, akkor lehetséges. De ilyenkor nem ez lenne a legnagyobb problémád, hanem hogy mozdulni nem bírnál.

2016. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így elolvasva az utolsó hozzászólását, kicsit belegondoltam, hogy milyen rossz lehet ha valóban túl edzette magát, és alig bír megmozdulni, plusz még fosik is.
2016. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Odakötözi magát a wc-hez és probléma megoldva :D Csirke-rizses dobozokat meg készítsen be, nehogy pár nap alatt leszaladjon az összes izom
2016. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire volt meleg a teremben. Egyszer jártam úgy, hogy elmentem egy hosszú bringatúrára a nyári kánikulában, és hőgutát kaptam, amitől négy napig dőlt belőlem a fos, vagyis egy idő után már csak a víz. A hőség és a fizikai megterhelés együtt túl sok volt. De annyira még nincs nagy kánikula, így ez annyira talán nem valószínű.
2016. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem,hogy ha arra az izomra is edzettem rendesen,amiben volt izomláz.

És utána aznap este eléggé fájt,meg utána,az edzés után lett a hasmenés,meg gyomorfájás,még mindig,meg nem marad meg bennem a kaja.

2016. jún. 7. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez más lesz
2016. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gyomorsav nem lehet?
2016. jún. 7. 22:23
 9/12 anonim ***** válasza:

attól más tüneteid lennének


nem lehet, hogy ne tolerálsz valami új kaját/piát?

esetleg vírus vagy egyéb?

2016. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát lehet,hogy vírust elkaptam,de eddig eltart?

Mert ettem már tegnap meg ma is,de megint hasmenésem volt.

2016. jún. 7. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!