Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sírjak vagy nevessek?

Sírjak vagy nevessek?

Figyelt kérdés

Unatkozom és most beleolvasgatok mindenféle kategóriába itt gyakorin. Ezt találtam... http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

A kérdés se semmi, de a válaszok elképesztőek.Szerintetek?


2016. jún. 8. 13:15
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:

Hát én is találtam az előbb egyet a felnőtt párkapcsolatok kategóriában az sem sokkal jobb. :D Ki is borultam egy kicsit.


Amúgy meg tényleg vicc, hogy ez már túl izmos egyeseknek. Azért mert nem ilyen izomtalan szívószál karja van egy nőnek már mindjárt férfi karokkal rendelkezik.

2016. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rákerestem, a combja lehetne izmosabb, de ezt leszámítva szerintem full nőies a csaj.

Szeretnék én ennyire gusztustalanul férfiasan kinézni... ;) :D

2016. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beírja válasznak a 40 éves pocakos nőtlen paraszt h fúj túl izmos csak azért mert esélye sincs egy ilyen nőre. Ebből aztán lehet következtetést levonni. Bár valaki írta, hogy az arcszerkezete elég fura, ezzel egyet tudok érteni. :D
2016. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ennyire konditeremnácik:)


Ez már csak ízlés kérdése, semmi más. Ízlésen meg vitatkozni... tudjátok;)

2016. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért had legyen már az embereknek véleménye.
2016. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Amit én írtam az is csak egy vélemény az ő véleményükről. Szóval nem tudom mi a gond. ;)
2016. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ízlésről vitatkozunk és lehet mindenkinek véleménye. Ha valaki azt mondja neki ez nem tetszik, oké. Azt el lehet fogadni. De azért ha erre a karra ilyeneket mondanak, hogy "kigyúrt", "férfikar" az már több a soknál :D
2016. jún. 8. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet a véleményük, de attól még nyomorékok.
2016. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a nőknél az edzés/étrend téma sarkalatos pont.

ha odamennél és pisztolyt fognál a fejükhöz,hogy mostantól rendszeresen edzel és rendesen eszel vagy meghalsz,akkor 99%uk inkább a halált választaná.

ezért nekik egy szép testű sportos nő az ördögtől való,soha nem fogják elismerni és ahol lehet szóban vagy írásban megpróbálják leszólni megkisebbíteni,mert tudják,hogy kettejük közül egy férfi sokkal inkább választana egy jó testű sportos bigét,mint egy átlagosat,vagy dagit,vagy csontvázat.

2016. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!