Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan szoktátok fogyasztan...

Ti hogyan szoktátok fogyasztani a zabpelyhet?

Figyelt kérdés
Megcsináljátok zabkásának vagy csak egyszerűen kiszórjátok egy tálkába és kanalazzátok nyersen? Én mostanában az utóbbi módon szoktam. Eleinte tejjel főztem zabkását, de a tej állítólag nem olyan jó, aztán megpróbáltam csak simán vízzel, úgy elég szar lett, csak azért ettem meg, hogy nehogy már kárba vesszen. Meg néha szoktam olyat, hogy összekeverem túróval és egy kis mézzel, bár ez nem tudom, hogy mennyire testépítő-tiszta.
2016. jún. 8. 18:34
1 2 3
 1/26 Cortez70 ***** válasza:
Kis vízzel betolom a mikróba 1 percre, majd megy hozzá protein és még egy kis víz, hogy ehető állaga legyen. Ennyi.
2016. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Én öklendezek ha vízzel csinálom, tejjel szoktam+kakaó, nem vagyok versenyző, nem halok bele 3dl tejbe, nem ezen fog múlni a forma.
2016. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én forralok vizet, majd amikor felforrt,akkor belerakom a zabpelyhet és teszek hozzá egy kis édesítőt.Minimálisra veszem a lángot és fél-1 percig tovább főzöm vagy újra felforralom.
2016. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Cortez70 ***** válasza:
2, nem vagyok még én sem versenyző, nekem proteinnel és vízzel kiváló. Nem enném így, ha nem esne jól. Szóval nem nagyzolásból írtam a vizet!
2016. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
3. vagyok, azt kihagytam, hogy kevergesd közben. Mármint amikor beleraktad utána.
2016. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
4. Amikor írtam a válaszomat még nem láttam a tiédet, én is úgy csinálnám ha lenne itthon proteinpor :D a Nekem egy kis tejjel meg kakaóval olcsóbb és finom is :)
2016. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Cortez70 ***** válasza:
Okés, csak úgy tűnt, mintha nekem lenne beszólás. Sorry.
2016. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a tej nem jó? Ha rossz lenne, akkor se lenne bajod napi 2 decitől.De ha szerinted rossz, akkor vehetsz kókusztejet.
2016. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Sosem ettem még tejjel, max. kis kókusztejjel.

Szinte kizárólag szétfőzve szeretem a zabkását, sok vízben készítve, kókusszal és mostanában eperrel. Ha kis kókusztej is van benne, akkor elég édes. Csak kókusztejjel még nyersen is képes vagyok megenni, bár a 2 darab kísérletem 2 gramm zabpehellyel történt (extrém szűkös erőforrásom a kókusztej s nem bíztam az eredményben). Jó volt.


Rántottába keverve nagyon finom még, de vannak jó összetételű sütik is vele.

Több ötletem nincs, alapból utálom a zab ízét, de a fenti ételek érdekes módon finomak, a szétfőtt zab nyákos állaga pedig nagyon bejön :)


Kis méz szerintem OK, ha neked nem kavar be semmibe.

2016. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9. Amúgy se jó ha nincs megfőzve az egész szemes zab mert nehezebben emésztődik.
2016. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!