Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A HGH-t a doppingteszt ma már...

A HGH-t a doppingteszt ma már ki tudja mutatni?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 10-15 éve még a tesztek nem mutatták ki és akkor natural versenyen ezzel lehet csalni?Vagy magába semmit se ér?Vagy natural versenyen mivel tudnak csalni a versenyzők amit nem mutat ki a teszt?
2016. jún. 9. 20:08
 1/9 crudy ***** válasza:
H a viharba ne lehetne. Azokat a szereket amiket ismerünk már szinte biztos h ki lehet mutatni. Naponta jön ki új szteroid és naponta kerül tiltó listára egy. A versenyeken már a helyzet. A pöc sömmel nem tudnám megszámolni h mennyi ilyen szer létezik és ha van egy adag vizeletünk és vérünk akkor azzal nem tudunk mindent kimutatni mert kevés a minta és mert minden szerre külön vizsgálat kell. Baromi drága lenne.
2016. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Az általános doppingteszt 200-ben biztosan nem tudtam kimutatni a növekedési hormont,pedig 90.-be már használták.
2016. jún. 9. 20:39
 3/9 crudy ***** válasza:
Ha nem írod oda h 1. akkor nem tudtam volna h nekem válaszolsz. Oké h használták, de az nem azt jelenti h keresték is a doppingtesztek alatt. Amúgy persze lehet 2000 valamiben, nem tudom mikorra gondolsz, még nem tudták mert nem tartott ott a technika. Ma már nem az orvostudományon múlik ha már egy ismert régi szerről van szó.
2016. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2000-ret akartam írni *


Már hogyne akarták volna keresni?:D ne viccelj már :D

2016. jún. 9. 21:10
 5/9 crudy ***** válasza:
Hát akkor még nem tudták megtalálni
2016. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyira birom, hogy az egyiknek eszébe se jut, hogy a versenyfelkészülés alatt is bőven számít ha szanaszét cuccolod magad, a versenyig meg már ki is ürülhet ha úgy időzítenek, egyes szereknél. Tökmindegy hogy mit lehet meg mit nem, a jó vegyészek mindig 1 lépéssel a dopping vizsgálók előtt járnak. Kár ezen forogni.
2016. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jönnek ki új szteroidok ezer éve amúgy.
2016. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem is új szerekre gondoltam és nem is csak testépítésről beszélek. Dollár ezrekért olyan koktélokat kapnak élsportolók amit nem mutatnak ki az aktuális vizsgálatok. Elég csak picit módosítani egy vegyületen, ugyanaz a sztori mint a dizájner drogoknál. De többnyire még erre sincs szükség ez már a legmagasabn szint.
2016. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök monty és kösz a választ de a fő kérdésre nem kaptam választ :)
2016. jún. 10. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!