Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél mennyire fontos...

Tömegelésnél mennyire fontos a tiszta étrend?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 09:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem írtam ilyet.. én is ezt mondom basszus, hogy ha ekto vagy, akkor nem zsírosodsz be a szeméttől sem...

És Zyzzt csak egy rohadt példának hoztam fel...

2016. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És különben is a zsír is tömeg...
2016. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A ZSIR IS TÖMEG :DDDD

a tömeg az izomtömeg szó röviditése. de okés. szerinted ha egy versenyen azt mondod egy valakire hogy "van tömeg" akkor az azt jelenti hogy zsiros? király. és amit irtál az is hülyeség, mindenkinél meg van az a menyiség, amitől már zsirosodik, csak vkinek több

2016. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a felfogással van a baj. Azért kell tisztán enni hogy izmot építsünk nem azért hogy ne zsírosodjunk(oké ez ugyanaz de akkor is így talán könnyebb megérteni annak aki kezdő és ezt olvassa). Ha valaki nehezen hízó és szemetet eszik az oké hogy nem zsírosodik de egyáltalán nem is fog izmosodni míg egy mezo-hoz hasonló alkatúnak a szemétből feltehetően(!) keletkezik zsír is meg izom is. Tehát nincs ilyen hogy aki ekto annak kevésbé kell odafigyelnie a kajára és ehet több szemetet.. sőt.. Amúgy szerintem a kérdező naturál emberekre gondolt szóval Zyzzt kár volt felhozni példának.
2016. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
főleg hogy zyzz sok év edzéssel és cuccal is sz***rul nézett ki. ez aztán követendő példa
2016. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!