Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél mennyire fontos...

Tömegelésnél mennyire fontos a tiszta étrend?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 09:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szervezet függő
2016. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A tiszta étrend az egészséghez fontos, nem a tömegnöveléshez... Csak mi sokan vagyunk olyan fogyatékosak, hogy nem csak erősek de egészségesek is akarunk lenni...
2016. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Hogy ne lenne fontos a tömegeléshez?!?! Ha sok szememtet eszel bezsirosodsz, csak valaki ezt heti 1-2x engedheti meg magának, más meg naponta
2016. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Sokkal inkább alkatfüggő, ki mitől zsírosodik...

Ott van legegyszerűbb példának Zyzz...

Vagy a sok sok kákabelű, "ektomorf" akik ehetnek akármit, olyan alacsony az emésztésük hatásfoka, hogy nem zsírosodnak semmitől...

Én sajnos nem vagyok ilyen, nekem 2*testtömeg szénhidrát, 2*fehérje, 1*zsír, már szinten tartás afölött pedig kőkeményen jön a zsír...


Haverom meg kólát iszik edzés alatt, meg burgerkingbe jár, meg subway-ba, mindezt nasinak az étrend mellé, napi szinten 5-6*ch, 2-3*fehérje, 2-3*zsír, aztán mégis egy kis gizda...

2016. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
zyzz egy senki, nem evett sokat, és tele volt cuccal. úgy aztán nehéz vékonynak maradni (Y)
2016. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Dehogy nem evett sokat, és nem is evett, hanem zabált össze minden szemetet...
2016. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
jó igaz, kinek mi a sok.
2016. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

zyzzről egyszer láttam egy olyan videót ahol nem pózol...deadliftezett és rémes volt az én hátam is megfájdult, mint amikor valakit tökön rúgnak egy videóban és úgy átérzed...

amúgy mindenkinél más, tömegelésnél kalória+ de arra érdemes figyelni, hogy ne túlságosan pluszban legyél, ez mindenkinél más és a szénhidrátot szokták növelni/csökkenteni ilyen esetben

2016. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kit érdekel Zyzz? Na mindegy.


Csatlakozom ama véleményhez, hogy eleve az egészséghez kell a jó étrend. Hogy némi félrekajálás kinél mennyire büntet, az genetikafüggő. Nem célszerű direkt "ah tömgelek, ehetek szinte bármit" felkiáltással tolni mindenféle hülyeséget, de ha néha az is beesik, akkor is felesleges parázni. Szerintem ennyi a lényeg.

2016. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tudjátok, egészségtelen kaját is meglehet csinálni egészségesnek. Pl. Hamburgert nem a mekibe veszed, hanem te csinálod a húst és a zsemlét is.
2016. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!