Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az egészhez?...

Mit szóltok ehhez az egészhez? Igazából kíváncsi vagyok a véleményeitekre, mit gondoltok erről? Sikerülhet?

Figyelt kérdés

Az utolsó 5 kg-ról lenne szó, és azt tanácsoltátok hogy keményítsek a mozgáson. Úgy gondoltam, hogy heti 3szor vagy 4szer futnék 3.5 km-t pluszba, emellett minden másnap tornáznék RR - Add Önmagad-ra kb. 40 percet.

Az étkezésem így nézne ki körülbelül:

-reggeli: 2 szelet tk rozskenyér vajjal & zöldségekkel

-tízórai: 1 gyümölcs

-ebéd: amit a menzán adnak, kenyér nélkül, ha tészta van akkor épphogy csak belekóstolok.

-uzsi: valamilyen zöldség vagy gyümölcs

-vacsora: 1 tojásos rántotta zöldségekkel.

Emellett innék napi 2-3 liter folyadékot, ami vízből és zöld teából állna.

Ja igen azt elfelejtettem hogy minden hétfőn van egy másfél órás kosáredzésem, és heti 3 tesim (nem kímélnek minket)

Az lenne a kérdésem, hogy nem-e viszem túlzásba a mozgást? És hogy nem nagy baj-e, hogyha betonon futok? Ugyanis lakótelepen lakom és nincsen zöld terület errefelé. Változtassak valamit az étkezésemben? Milyen ütemben kellene fogynom? Mennyi időn belül megy le a maradék 5 kg?


Előre is köszi a tanácsokat/megjegyzéseket/válaszokat!


16/L, 175 cm és 65 kg.


2011. febr. 15. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

jó ez szerintem nagyon is

én mondjuk annyit változtatnék csak hogy vacsira a tojsát meg a zöldségeket még a reggelihez tenném be vacsorára pedig kefírt, natúrjoghurtot vagy túrót ennék mivel nincs nagyon tejtermék az étrendedben

de reggeilhez mindneképp ennék vmi feltétet(csirke-pulykamell, sovány sajt, tojás )

de jó ez nagyon is

2011. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves első, megfogadom a tanácsodat.
2011. febr. 15. 15:11
 3/3 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Amit vacsinak írtál az inkább reggelinek jó.

Másik! a 175 cm-hez teljesen jó a 65 kg. Ne akarj túl sokat fogyni, mert az sem jó. Visszaüt.

Ha ezidáig fogytál, s most lelassult ez a folyamat, akkor ez azt jelenti, hogy elértél arra a szintre, ami tényleg felesleg volt rajtad.

Nem hiszem, hogy még 5 kg-t kellene fogynod, így látatlanba mondom.

Mert, ha erőlteted, akkor esetleg máshonnan veszíted el azt a súlyt, ami viszont nem egészséges.

Sportolj sokat, amit leírtál az jó. Minden héten tarts legalább 2 pihenőnapot, nagyon fontos. Úgy hatásosabb a fogyás. De olyat, amikor tényleg nem csinálsz semmit.

Még egy javaslat: ha szereted, akkor a zöldségeket inkább nyersen edd.

2011. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!