Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit szóltok a napi menühöz -...

Mit szóltok a napi menühöz - két zabkása mehet és ÍGY SIKERÜLHET?

Figyelt kérdés

Már csak néhány (saccra 2-3) kilótól (zsírtól) szeretnék megszabadulni. És imádom a zabkását...Elhatároztam, hogy keményebben fogok sportolni (több és komolyabb erősítés, mellé intervallum edzés).


Ehhez szerintetek megfelelő egy ilyen étrend?


reggeli:zabkása 40 gr zabpehelyből vízzel, 1 kisebb reszelt almával


tízórai: zabkása 40 gr zabpehelyből vízzel, 1 kisebb almával, 1ek keserű kakaóporral (zsírszegény)


ebéd: 50gr barna rizs, mellé zöldséges csirkemell pörkölt (kb. 100 gr. csirkemell lehet, pár szem zöldborsó meg zöldbab van benne)


uzsonna: 2 főtt tojás


vacsora: kínai kel saláta ( kb. 200 gr kínai kel egy adagban, hozzá elenyésző mennyiségben sárgarépa, hagyma, kígyóuborka, paprika, paradicsom) + egy adagra kb. mokkáskanálnyi olívaolaj jut


Napi 2,5-3l folyadékot iszom, 1-2 fekete kávé vagy 1-2 csésze zöld tea szokott még mellé lenni, multivitamint is szedek rendszeresen.


Cukros, finomlisztes dolgokat nem eszek, alkoholt nem iszok, tejterméből max. sajtot szoktam enni, de azt is nagyon ritkán.


164cm/55 kg lány, ülő munkát végzek



2013. ápr. 24. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem bántásból, de minek második kérdés ugyanarról?

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__szenhidratszegeny-..

2013. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjél már a f@szomba a zabkásáddal, ma már másodszorra írod ki ezt a kérdést!
2013. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem sikerülhet.
2013. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Nem bántásból, de miért nem a kérdésre válaszoltál?


2. Te meg rohadj meg.


3. Kösz a választ.

2013. ápr. 24. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ok
2013. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!