Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a fizikumról?

Vélemények a fizikumról?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyenek az arányok meg minden ?

Jó genetikának számít ?


[link]



2016. jún. 12. 15:49
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
91%
ha értem, szóval én állitok valamit, te azt mondod hogy nincs igazam. én megindokolom, hogy miért, alá támasztom a véleményed, erre ti nem tudtok semmit sem mondani.ha annyira tudnátok miért van igazatok, leirnátok. se közötök se szemetek nincs a sporthoz, de pontozgattok, meg irjátok a hülyeségeiteket. szép. nem tudom hány minusz kell ahhoz, hogy 0-n legyek, de 3-4 biztos, ahhoz képest 0 embernek sikerült megcáfolnia azt, amit mondta, ergó igazam van.
2016. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
*véleményem
2016. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
68%
Heroldka, talán ha normális emberi hangnemben fejtenéd ki a véleményedet, nem úgy mint egy igazi tajparaszt bunkó(most ezt nem konktrétan erre a kérdésre értem, hanem úgy általánossában), akkor talán nem utálnának annyian. Ennyi nekem ez a véleményem, jöhet a sav, nem régóta vagyok az oldalon, de ennyit már sikerült megfigyelnem :))
2016. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
69%
csak hogy itt a tudás, és nem a stilus számit. lehet igy adom elő, mert ilyen vagyok, de attól még igazam van.
2016. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
92%

49% -os vagy és nem szoktalak lepontozni mellesleg... Amiket meg állítasz az intelligensnek tűnhet a tudatlanok számára. DE akik értenek hozzá valamelyest nem állnak bele a vitába és pont nem érdekel senkit sem hogy milyen hülyeséget magyarázol.


Nincs mindenki kussba tőled... Mit képzelsz te magadról?!

2016. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Nem marad mindenki kussba tőled*
2016. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

dehogynem :) mikor azt mertem állitani hogy kiss jenőnek túl vastag a dereka, és kicsi a széleshát mindenki mondta hogy jaj dehát ilyen meg olyan pro, én bebizonyitottam hogy másokhoz képest tényleg nulla, és ennyi


utána azt mondtam hogy zyzzen kicsi a tömeg, és amióta edz és amit tol, sehogy se néz ki, ezt is alátámasztottam, utána senki nem dumált, milyen érdekes.


most is mondtam hogy kicsit keskenyebb csipővel jobb lenne, megmutattam miért, és ennyi. persze jön a személyeskedő gyökér, akit megint megcáfolok, és ennyi

2016. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 Cortez70 ***** válasza:
92%
Herold, nekem nincs bajom veled, de most nem volt igazad. Betesznek egy fa sza formát erre lefikázod, még ha finomabban is. Nyilván van vékonyabb csípő, de nem így kell előadni, hogy bárkit betesznek, akkor találok egy jobbat és odaírom, hogy létezik a világon, jobb, tehát akkor ez nem elég jó. Mr olympia 3 helyezetthez viszonyítva nyilván rosszabb, de ezt fölösleges volt leírnod. Akkor bárkit betehetnek , írhatjuk, hogy nem elég jó, mert phil vagy dexter izmosabb. Vágod? : No offense.
2016. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
12%
kicsit gáz, hogy egy testépitő kategóriában azért pontoznak le, mert idealista vagyok, mikor ennek a sportnak ez a lényege.
2016. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
"amióta edz és amit tol" Azt sem tudod hogy mit tolt. Lehet hogy rettenetes alacsony dózisban nyomta amiből ezt tudta kihozni. Te neked tényleg sok eszed van. Emellett meg oké hogy kifikázod Kiss Jenőt is, meg mindenkit, de azért nem árt előbb magadba is nézni. Az pofázik akinek ég a háza. Csak hogy megint költői legyek:d
2016. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!