Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a fizikumról?

Vélemények a fizikumról?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyenek az arányok meg minden ?

Jó genetikának számít ?


[link]



2016. jún. 12. 15:49
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
91%
Cortez belőlem szóltál. Hasonlóan gondolom én is.
2016. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 Cortez70 ***** válasza:
Jenőnél még meg is értem, ha írod, hogy vastag a dereka, szerintem is az, ezen neki sok megy el a versenyeken. De a kérdésben linkelt fazon bőven jó szerintem.
2016. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

mert miért "égne a házam"?

erről elmondtam előbb a véleményem. mivel naturál vagyok, és mivel 2 éve edzek, persze hogy nem nézek ki úgy mint néhány ember, akit szidok, viszont ha ugyan azt a cuccot tolnám, és ugyanannyi ideje edzenék, jobb lennék. olvassad el a zyzz-es beszélgetést, nem fogom leirni megint. még ha csak heti 400 tesztót tolt volna, akkor is szégyen lenne az a forma, ahogy ő kinéz.

2016. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
nem lefikáztam, azt irtam hogy lehetne jobb, de ezt már irtam... nincs ezzel bajom, csak lehetne jobb is.
2016. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 Cortez70 ***** válasza:
De ezt akkor mindenkire lehetne írni, hogy lehetne jobb. :)
2016. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
persze, erről szól a testépités, hogy sose légy elégedett, hogy mindig probáld felülmúlni magad... ez alap lenne
2016. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 Cortez70 ***** válasza:
Megint nincs igazad. Magammal nem kell elégedettnek lennem, törekednem kell, hogy jobb legyek. De mást nem kell lefikáznom ezért, főleg ha az alapból kétszer jobb, mint én.
2016. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
nem fikáztam le, és cortez te pont tudhatnád hogy BB-be a fizikum egyáltalán nem egyenlő a tudással, vagy a belefektetett munkával.
2016. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs melyik kérdésben volt de nem is érdekel. Érdemes megemlíteni hogy egy csont és bőr gyerek volt. És azért még is 100 valahány kiló lett. Nem tudom miért mondod hogy semmi tömege nem volt mert elég szép izomtömeget épített magára.
2016. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Akármekkora tahó is volt meg drogos, engem ez nem is érdekel, az ő dolga. Most csak a fizikumát nézzük.
2016. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!