Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a fizikumról?

Vélemények a fizikumról?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyenek az arányok meg minden ?

Jó genetikának számít ?


[link]



2016. jún. 12. 15:49
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

[link]


egy nulla az ember.

2016. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

ja hogy csak a fizikum érdekel?

szóval akkor a soundos köcsögök akik 2 év edzenek, de már volt 2 kúrájuk, és jól néznek ki, jobban értenek hozzá, mint a srác, aki 4 éve edz naturál, és fele akkora?

2016. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 - palilaci - ***** válasza:
Nagyon bika a forma, de szerintem a mell hatterbe szorul a vall es a kar miatt.
2016. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Miért egy előnytelen képet raksz ki róla? Tetoválásából kivehető hogy nem sokkal a halála előtt volt. "A családja azt állította, hogy számos tünetet mutatott az Augusztus előtti pár hónapban, mint például a magas vérnyomás és és alkalmankénti légszomj. Aziz testsúlya halála előtti hónapokban rettenetesen lecsökkent."


Az általad linkelt képen nem is mondanám hogy 100 kg volt.


És honnan veszed hogy azok nem értenek hozzá? Az hogy elkezdenek kokszolni csak egy döntés, nem tudhatod milyen tudás van mögöttük. És most nem védem őket.

2016. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
nem szeretek olyan emberekkel beszégletni, akiknek 0 tapasztalata van ilyen téren. rengeteg embert ismerek, akin csak azért látszik hogy edz, mert cuccol, és hogy ezt honnan tudom? 1. rosszul esznek 2. rosszul edzenek 3. drogoznak isznak cigiznek 4. amint nem megy a cucc, összeesnek. az ilyen páva gyökerek 99.9% nem ért a sporthoz. hogy zyzz-ről ezt honnan tudom? már leirtam. ennyi idő alatt cuccal sokkal jobb formát hoz BÁRKI, a másik meg... csak nézzed meg a felhúzós videóját, és érteni fogsz mindent. ha valaki egy alap gyakorlatot nem tud megcsinálni, akkor biztos profi (Y)
2016. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom. Én pestre járok cutlerbe, láttam már sok edzeni járó embert, de ilyen formát a 98% meg sem közelít. Csak a versenyzők .


Megnéztem a videót. Hát nem sok ideje edzhetett, de a súly is sok volt neki. Amúgy láttam abba a kérdésbe annyira védted jeffet... Mindjárt küldök 1 faca videót róla ha megtalálom hogy milyen jól tud edzeni ő is.

2016. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
89%
Herold, most nincs igazad, akit te likeltél csávóra is rá lehetne mondani, hogy lehet szélesebb válla vagy kerekebb, mindenkire rá lehet mondani, hogy lehetne jobb, még aki a legjobb arra is, de nem ezt reagáljuk rá, hogy lehetne jobb is, hát persze, hogy lehetne, mindig lehetne, de egy jó formára, jó arányra azt mondjuk hogy fas.za, nem azt hogy lehetne jobb.
2016. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
védtem, mert sokkal jobban néz ki. amúgy a súly nem volt sok, jóval több van a videóba irva, mint amennyi a súly. 350 van irva, közbe meg 210-230 kiló. ez egy 3-4 éves edzésmultal meg cuccal nagy nulla.
2016. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
olvassátok már el mit irtam. nem azt hogy "ez egy kalap sz...r, ki se mernék menni igy az utcára" csak hogy nekem jobban tetszene úgy, DE MEGNÉZNÉM MÁS POZBAN IS
2016. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
47%
Felnőtt férfiak vagytok, de úgy veszekedtek mint a tinipicsäk.
2016. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!