Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha vékonyabb testalkatú...

Ha vékonyabb testalkatú vagyok, tényleg nem tesz jót a cardio?

Figyelt kérdés

1 éve járok terembe intenzíven edzeni, előtte 2 évig otthon tornáztam, de mindig része volt az életemnek a testmozgás és a sport. (Röpladáztam, kéziztem, kosaraztam.)


Amiért elkezdtem edzeni járni terembe, az az, hogy hízzak egy kicsit és formásodjak, szerencsére nem panaszkodok, van egy étrendem és edzeni is imádok járni, híztam is néhány kg-t. (Most 160 cm vagyok és 48 kg).


Cardiozni heti egyszer szoktam 1 órát. (Taposás, lépcsőzés, elipszis, futás, mikor mihez van kedvem.)

Mostanában több cardiohoz van kedvem, lévén itt a jó idő, az egyik ismerősöm viszont azt mondta, hogy ez nem tesz jót, mert nagyon le fogok fogyni. :/ Ti mit gondoltok? Heti két-három alkalommal futok 5-7 km-reket, nagyon szeretem.. ezen kívül 3-4, vagy ha lazább hetem van és meg tudom oldani, 5 alkalommal megyek terembe, osztott edzéstervem van és külön étrendem. :)


Röviden a kérdés: A cardiotól, ill. a sok futástól tényleg nagyon le fogok fogyni?


23N



2016. jún. 12. 22:51
 1/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az attól függ, hogy mekkora kalóriadeficitet teremtesz vele. Igazából ha annyival többet eszel, mint amennyit elégetsz akkor nem fogsz fogyni.
2016. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld. Egyébként az aerob jobban fogyaszt.
2016. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha izmosodni akarsz, akkor nem nagyon kéne cardiozn-ni. Max heti 1x, mert a futással, csak még több izmot fogsz veszíteni.
2016. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!