Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Acetyl lcarnitine-t mikor...

Acetyl lcarnitine-t mikor érdemes fogyasztani?

Figyelt kérdés
Többféle módod is lehet olvasni az interneten. Vak aki szerint éhgyomorra kell meginni, van aki szerint étkezés közben. Olyan is van aki szerint mindegy. Az lenne a kérdés, hogy mikor fogyasszam? Aerob edzés előtt?
2016. jún. 16. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mivel semmit sem csinál, csak pénzkidobás. Tipikusan olyan kiegészítő ami talán 0.00001% tesz hozzá a zsírégetéshez és még az se bizonyított. Ha már megvetted akkor mehet aerob vagy sima edzés előtt, ha még nem akkor ne szórd a pénzt ilyen baromságokra.
2016. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én se akartam venni, csak extra akció volt a myproteinen, ezért rendeltem meg, meg kellett egy kis összeg még az ingyenes szállításhoz. Egyébként pulzusszámomat és az izzadásomat megnövelte valamivel, ha edzés előtt veszem be. (Hozzátartozik, hogy nem szoktam koffeint fogyasztani, lehet ezért reagálok rá ennyire.)
2016. jún. 16. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindik kétkedve hallgatom eueket a pulzusszámmal és izzadással kapcsolatos dolgokat az l-carnitinnel kapcsolatban, az egyetlen amit csinál, higy szállítja a zsírsavakat, a pulzust meg az izzadást előbb tudnám be annak, hogy fülledt meleg van.
2016. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!