Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó tömegelni?

Ez így jó tömegelni?

Figyelt kérdés

100g zab

250g rizs

600g csirke

100g turo

2 adag fehèrjepor (pure whey)


Arànyosan elosztva 5-6 adagra

184cm, 83kg 25F


2016. jún. 16. 22:35
 1/4 crudy ***** válasza:
Hát ezt most tuti nem fogom neked kiszámolni és tengermély tiszteletem aki ma este megcsinálja ha lesz ilyen, de ki tudod számolni magadnak is és jobban is jársz szerintem ha elmondom h kell. Tömgelésnél 2gramm/testsúlykilogramm fehérjét és 3-7 g/tskg ch-t kell benyomj meg kb 30 gramm zsiradékot. A ch azért 3-7 mert aki könnyen hízik annak elég a 3 aki már extrém nehezen annak kell a 7. Lődd be h neked hol a tuti.
2016. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zöldség? Víz? Zsír bevitel? Amúgy szerintem kevés lesz a ch, de ezt ki kell tapasztalni, hogy mi a jó
2016. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Nekem elég lenne ennyi ch, másnak meg kevés. Egyénfüggő. És igen, kell zöldség és jó zsírok is.
2016. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
crudy, 30g zsír az lófsz, főleg tömegelésnél. Nem 40 kilós nőkről beszélünk és nem disznózsírról.
2016. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!