Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15. hónapban tartok a diétánál...

15. hónapban tartok a diétánál. Körülbelül hány % testzsírnál lehetne elkezdenem tömegelni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem mikor lenne optimális?
2016. máj. 21. 20:25
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Egyénfüggő. Naturálban kb 10 % tzs alá fölösleges menni, mert nem sok izom marad.
2016. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát Cortez, jelenleg sincs rajtam egy deka tömeg sem :D Legalább is ahogy én látom magam, nincs. 15 hónapja konkrétan csak fogyok. Ezért is kérdeztem, hogy kb. mikortól érdemes rámenni a konkrét tömegnövelésre? 14-15%-nál már érdemes lehet elkezdeni?
2016. máj. 21. 20:37
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Persze, kezdheted most is, csak egy alsó határt írtam.
2016. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még terveim szerint hátra van kb. két hónap a diétából. Ha minden jól megy, nagyjából akkorra el is érem a 15%-ot, és véééégre jöhet a tömegelés.
2016. máj. 21. 20:49
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Hajrá és sok sikert.
2016. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van 2 hónap, akkor már nyáron tarts szintentartót a maradék 1 hónapba szerintem és kezdj szeptemberbe tömegelni. De ha magamból indulok ki, te is folytatni fogod még 1 hónapig a diétát és lemész 12 körülre (én így csináltam, csak én 11 hónapot nyomattam egybe :D), ami annyira nem is baj, minél alacsonyabb tzsről indulsz tömegelésnél, később nyílván annál kevesebbet kell majd lepucolni.
2016. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Francokat! :D Úgy megállok 15% körül, mint a sicc, így is nagyon idegesít már, hogy mennek az edzések rendesen, erőben is fejlődtem elég sokat, talán izmosodtam is egy kicsit, de valójában ha valaki rám néz baromira nem mondja meg, hogy én bármit is csinálok, nem hogy súlyokat emelek.

Nem akarok valami über formát, kifejezetten tömeget sem nagyon (nem is igazán tudnék testépítő formát összehozni, mivel főleg crossfit megy), csak valami olyat, amire mondjuk rá lehet fogni, hogy valami sport azért van a háttérben.

2016. máj. 21. 21:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Cortez! :)
2016. máj. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!