Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni konditeremme...

Tudnátok segíteni konditeremmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előjáróban annyit, hogy diéta céljából egy ideje megváltoztattam az étrendemet, szálkásító étrendet követtem, a zsír leadása sikerült is, viszont a sportot még nem tudtam beiktatni. Súlyzós edzést szeretnék végezni a diéta mellett, izomtömeg megőrzése érdekében. (+Aerob edzés is menne.) De nem tudtam elhatározni magam, hogy elmenjek a konditerembe, mivel ismeretlen nekem ez a helyzet, alapismereteim vannak, hogy kezdőknek átmozgató edzés kell, és az étkezésről fontosságáról is. De gyakorlatban súlyzós edzésről semmit nem tudok.

Tegyük fel ellátogatok konditerembe, nem értek a gépekhez sem a súlyzókhoz, így úgy érezném akadályoznám a többi embert az edzésben. Ismerősöm sincsen aki benne van a témában és segítene, a konditeremben nem tudom van-e személyi edző, aki tudna segíteni. Tudnátok néhány tippet adni ti, hogy mentetek le először a terembe és hogyan tudtatok alkalmazkodni és edzeni? Előre is köszi!


16/F



2016. jún. 17. 19:21
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Én lementem 15 évesen és simán edzettem. Nem bonyolult. Ha valamit meg nem tudsz, akkor kérdezel. Vagy megfizeted az edzőt. De videókat is tudsz nézni a gyakorlatokról.
2016. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ.
2016. jún. 17. 19:39
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%

Minden gyakorlatot meg tudsz nézni a neten külön videóval. Edzéstervek is vannak.


[link]

2016. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem! Bocsi a sok kérdésért, de a sorozatok közben ti mit szoktatok csinálni? Gondolom valaki cserél a partnerével amíg ő lenyújt.

Meg elég hülye kérdés, de edzőteremben át kell ott öltözni a helyszínen? - Nem elég ha edzőcuccban megyek?

Meg a súlyzók állíthatók, vagy ki vannak pakolva fixen?

2016. jún. 17. 19:55
 5/8 Kenzo Tenma ***** válasza:

Sorozatok közben pihenek egy kicsit, megnézem magam a tükörben, beszélgetek, ránézek a telefonomra, nyújtok. De mondjuk ez nem szokott sok időt igénybe venni, mert szeretem, ha intenzvívebb az edzés.


Váltócipő használata elvileg kötelező, szóval igen, célszerű átöltözni.


Az egykezes súlyzók fixek, azokat nem szerelgetjük, ki vannak rakva egy állványra a tükör elé és onnan kiválaszthatod a neked megfelelő méretűeket. Vannak kétkezes rúdban is fixek, de általában arra úgy kell az általad szükségesnek vélt mennyiségű súlyt rápakolni. Aztán vissza a helyére úgy ahogy volt, nem otthagyni szanaszét. :)

2016. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ja és törölközőt is vigyél, az is kell.
2016. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm neked is! :)
2016. jún. 17. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a szovjet edzőttermek Ben már nem tudsz edzeni,mivel a Szovjetunió megszűnt!!!
2016. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!