Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkorának kell lennem ha...

Mekkorának kell lennem ha kidobo akarok lenni? 175cm vagyok

Figyelt kérdés
19eves es 90kg vagyok
2016. jún. 17. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem a méret a fő a bunyóban,de itt inkább az elrettentés a cél.Pl egy 120 kilós nagydarab állattól jobban megijednek a balhés alakok,mint egy 70 kilós thai boxostól.Az meg nincs ráírva senkire,hogy éppen egy MMA bajnok
2016. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van, de itt felénk általában már kevés az elrettentés :D Ha odáig fajul a helyzet nem sokra mennek a 120kilós állattal, főleg ha csak azért vették fel mert nagy. Szerintem a lényeg az egy kidobónál ( én is voltam már 1-2 helyen kidobó ) Hogy, ha egy helyzetben már kevés az elrettentés akkor is rendet tudjon tenni. Ez lehet nagy vagy kicsi, de önmagában egyik sem elég. Kell hozzá azért szerintem egy kis bunyós tudás, vagy akármi(nem önvédelmi eszközökre gondolok) amivel semlegesíteni tudja a balhézó emberékeket
2016. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 DIsmeretlen válasza:
Lehetsz. Sokszor a kicsi a legkeményebb! :-)
2017. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!