Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ismétlésszámot csinálja...

Milyen ismétlésszámot csináljak a saját edzéstervemhez?

Figyelt kérdés

101 kg lány vagyok, a célom a zsírégetés mellett az erősödés és a vázizmom megtartása, porckorongsérvem van


ha valaki ért hozzá szívesen átküldöm mit raktam össze, és ha tud segíteni kijavítani, ha rossz akkor, annak örülnék :)


kezdetnek 3x15 vagy 3x20 ra gondoltam a gyakorlatokból


1 kg-s súlyzóim vannak és egy edző szalag, úgy érzem az edzőszalaggal megterhelőbb, de hamarosan be szerzek egy 4 kg-s súlyzót..


2016. jún. 18. 12:56
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Jó lesz a 15-ös ismétlésszám, de ehhez nagyon picike az 1 kilós súlyzócska. Nyilván gumiszalaggal is nagyobb terhelést tudsz adni. Sérvvel nem végzel majd nagy súlyos guggolást és felhúzást, támasz nélküli evezést, de azért ésszel lehet terhelni az izmokat. Szálkásító diétád meg legyen, mert az a lényeg.
2016. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, én is érzem, hogy kevés, fáj már úgy 30 után, de azért annyira nem érzem megterhelőnek, csak jelenleg nem telik súlyzóra.
2016. jún. 18. 13:34
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Terembe nem tudsz lemenni edzeni?
2016. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajna nem :( csak itthon tudok
2016. jún. 18. 13:48
 5/9 A kérdező kommentje:
viszont a fekvőtámasz az megterhelt :D mell-bicepsz nappal kezdtem, a héten már volt 2x aerob napom
2016. jún. 18. 13:51
 6/9 Cortez70 ***** válasza:

Én helyedben pár hónapig heti 3 napos teljes testes tervvel kezdtem volna. Minden izomcsoportra 1-1 gyakorlattal, gyakorlatonként 4 sorozattal.

Majd ez után heti 4 napos kétfelé bontott tervvel lehetne folytatni. Persze aerob az mehet akár minden nap is, én az erősítő edzésre írtam, hogy lehetne teljes testes.

2016. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hol találok ilyen gyakorlatokat ?


eddig amugy 11 kg-t fogytam, de nem nagyon mozogtam csak nagyon néha, most rendszeresen szeretném

2016. jún. 18. 14:18
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Jó a fekvőtámasz neked pl mellre és tricepszre. Nem a gyakorlatokat mondtam, hogy mást kellene, hanem az edzés felosztásáról írtam. Kezdőknek felesleges szétbontani annyira, hogy külön mell-bicepsz nap legyen. Amúgy a bodybuilder oldalon találsz gyakorlatokat vagy a biotech oldalán.
2016. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor jó, onnan állítottam össsze magamnak minden részre 3-4-5 gyakorlatot és azokat csináltam, köszi :)
2016. jún. 18. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!