Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétával jól haladok vagy...

Diétával jól haladok vagy elrontottam?

Figyelt kérdés

1 hete megy a diéta, étrend be van lőve.


Így lement 2kg. Ez jó? Úgy hallottam hogy első héten van hogy lemegy vagy 10 kiló is akár a víz miatt. Ettől parázok valamit elrontottam. Normális jó ez a 2kg?


2016. jún. 18. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Látszatra amúgy eddig semmi különös. Talán mintha laposabb lennék.
2016. jún. 18. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Jo. De kesobbiekben tartsd a heti 1/0,5kilot
2016. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első héten egyeseknek valóban rengeteg le tud menni, főleg, ha nagyon visszaejti a ch-t.

2 kiló teljesen OK lehet, esélyes, hogy jelentős része víz és salakanyag.

2016. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:

jó lesz, van akinek ez két hétig is eltart,



amit észre fogsz venni, pláne ha csökkentet a sóbevitelt /rohadt sokat kell inni,ez is fontos, az anyagcserédet lassítja de nem kicsit ha nem iszol elég vizet/:


- fél óránként pisilned kell

- nem tudsz rendesen aludni, vagy fáradság miatt, vagy mert pisilned kell

- elkezdődik az éhségérzett, fokozott íz-vágyad lesz olyan kaják után amiket nem is szoktál enni, /na ekkor bontod a legobban a zsírt, ilyenkor az a trükk, hogy nem kell csalni kajával, valamit kell csinálni, ami elvonja a figyelmed/

- erőben és edzésben dekoncentráció veszi kezdetét, az elején enyhén később fokozott ütemben, de ez normális, a lényeg, hogy ne vegyél vissza egy gramot se a használt súlyokból a tömegnöveléshez képest, mert nem létezik szálkásító edzés!


sajnos saját tapasztalat, ha diétában az edzésen változtatsz a használt súlyokon a tömegnöveléshez képest, akkor izmot fogsz veszíteni, pláne naturálban

2016. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!