Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mizo kakaó fehérjetartalmát...

Mizo kakaó fehérjetartalmát beleszámoljam a napi fehérjebevitelembe? Normális, rendes fehérje ami benne van?

Figyelt kérdés

Néha iszok ilyet, és akkor gondoltam hogy kevesebb húst eszek, ha normális fehérje van benne.


erről lenne szó:


[link]



2016. jún. 19. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Alig van benne kalória. Hozzáadott cukor meg ilyenek nélkül. Tehát édesítőszeres. Diétázok, és ez nekem belefér. Mizo light kakaó
2016. jún. 19. 14:55
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
a tejtermékeknek szerintem semmi keresnivalója nincsen egy fitness étrendben, a zsir, a tejcukor, a laktóz, az ösztrogén, ami benne van, semmi előnnyel nem rendelkezik más ételekkel szemben, ettől függetlenül igen, a benen található fehérje tartalmazza az összes esszenciális aminósavat
2016. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hát nem vagyok versenyző. Szerintem belefér néha, a formán csak nem ront, ráadásul ebben a fajtában alig van kalória.
2016. jún. 19. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Énis szoktam ilyet inni hetente kb, de az egész palackba van kb 10gr fehérje, fölösleges számolni.
2016. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak válaszoltam a kérdésedre, de ha nem akarsz okosodni, akkor csak az utolsó mondatot olvassad, ennyi
2016. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent számolni kell. Tejfehérje van benne.
2016. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!