Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak workout-al vagy nem is...

Csak workout-al vagy nem is tudom hogy hivják, amikor ugye a saját sulyodal dolgozol fegyenc edzés nem nagyon jön be, de egy kicsi az is lenne benne, na szoval a lényeg hogy kevesebb az esélye a sérv, lágyék sérv kialakulásának mintha terembe járnék?

Figyelt kérdés
nem szednék semmit van mit ledolgoznom, és 2 honapja mutottek lágyék sérvel még várok az emeléssel de aprobbakat emelek vodor viz, táska alapveto dolgok, remélem felépülök valamikor.. :( csak szálkásitani szeretnék a közeljövöbe, még olyan kérdésem lenne mikor emelhetek rendesen? fél év kb mutét után :(
2016. jún. 19. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
best kérdésmegfogalmazás evör
2016. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szoktam itt kérdést irni nem tudom mi hogy mukodik ugy hogy szevasz!
2016. jún. 19. 22:17
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
A workout edzést jelent. A saját testsúlyos edzés, amit kint végzel a mászókán az a street workout. Súlyzóssal sem lesz bajod, ha kisebbel végzed és szabályosan.
2016. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaj bocs tudom a street le maradt!!!
2016. jún. 19. 22:20
 5/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a segitséget :D
2016. jún. 19. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lesz baj, de először szerintem menjen átmozgató jelleggel az edzés. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2016. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Saját súly vagy nem saját súly a helyes gyakorlat kivizelezések megvédenek a sérülésektől... Na meg ha nem ugrasz be olyan súlyok alá, amiket nem bírsz...

Az pedig, hogy a fegyencedzés neked nem tetszik, sok vizet nem zavar, a feyencedzés 6 alapgyakorlat, ami mimdennek az alapja...

Húzódzkodás, híd, kézenállás, guggolás, fekvőtámasz, lábemelés...

A strítwörkáutnak ez a totális alapja...

De súlyzós edzéssel sem úszod meg...

2016. jún. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!