Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf alkat ellen mit...

Ektomorf alkat ellen mit lehet tenni? 14 éves vagyok 165cm es 50kg . szeretnek ugy 55-60koze menni de nem tudom hogyan erjem el. Sulyzozok, biciklizek, hasazok, eszek rendesen de csak nem jon ram semmi. Tudnatok tanacsokat adni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rendes tömegnövelő étrend és jönni fog. Ságakapszula.hu töltsd le olvasd el.
2016. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

leirom megint


ezt az " ekto és endo " marhaságokat hagyjátok már abba, hülyeség az egész. akinek lassú az anyagcseréje, az örüljön, mert nem kell annyit ennie, hogy fejlődjön, akinek gyors, örüljön, mert több szemetet ehet, blabla, a genetiak egyáltalán nem ezt jelenti, hanem azt, hogy alapvetően mennyire könnyen izmosodsz, mennyi a természetes tesztó és növi termelésed, meg persze az izmok formája, eredése, tapadása, és természetes aránya. ezt jelenti a genetika, nem azt hogy jaj most ekto vagy f...szomtudja mi

2016. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

" nem tudom hogyan erjem el. "

szerinted??? EGYÉL

2016. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Heroldka te beteg vagy ember xd
2016. jún. 20. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:
miért is? mindenki arra fogja a bénázását hogy ő eko meg endo, közbe meg egy hülyeség az egész.
2016. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez az oldal arra való hogy hasznos válaszokat adjunk egymásnak. Erre mit csinálsz , itt oltogatsz okoskodsz stb.. Meg nem fogok olyan válaszíró válaszára hallgatni,sőt még figyelembe se fogom venni aki 49szazalekban ad hasznos valaszokat :):):):)
2016. jún. 20. 15:00
 7/16 anonim ***** válasza:

ez a segitség, amit irok, hogy nincs ilyen hogy ekto meg endo, ezt csak 2 gyökér találta ki, egyik lusta volt eleget enni meg elég keményen edzeni, ezért vékony maradt, a másik meg össze vissza zabált mindent, bezsirosodott, és kitalálta hogy ez genetika. erről szól ez a "testalkatos" hülyeség. mert pl nézzük, hogy lássad nem össze vissza pofázok:


"Az ektomorf (leptomorf = nyúlánk) testalkatúak alapvetően vékonyak, végtagjaik hosszúak, medencéjük keskeny. Kevesebb zsír van a testükön, mint mezomorf és endomorf társaiknak, hiszen anyagcseréjük gyorsabb, így testük kevesebb zsírt raktároz el."


és mi van, ha valakinek gyors az anyagcseréje, de nem rövid a végtagja? akkor ő mi? földönkivüli? az hogy kin mennyi zsir van, diéta függő, gyors anyagcserével is lehetsz kövér, és lassuval is lehetsz száraz.


egyél rendesen, ne b..ziskodd el az edzést, aludjál, és fejlődni fogsz. nincs olyak hogy ektomorf.

2016. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
és persze hogy paraszt vagyok ha valaki olyan sötét hogy elolvas valamit, és gondolkodás nélkül 100%osan egyetért vele. tipikus kezdő kondis hozzáállás. "jaj nem jött rám 10 kiló izom 2 hét alatt, pedig megettem vagy 1500 kalóriát naponta, tuti hárdgéjner meg ektómórff vagyok"
2016. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

heroldka, te fogyi, óriási tévedésben vagy! Az hogy valaki ekto vagy endo TESTALKATú, semmi köze hozzá, hogy valaki sokat zabál-e vagy nem. Ha egy ekto sokat eszik, gyúr, megmarad rajta az izom/zsír, stb, de attól még látszódni fog hogy ekto, mer ugyanolyan (aránytalanul) hosszúak lesznek a végtagja meg nyúlánk is marad, a csontjai se fognak vastagodni. Egy ekto edzhet meg gyúrhat akármennyit, látványra sosem lesz oylan kinézetű, mint egy arányos mezo.


Ezek a testalkat típusok meg igenis léteznek. Persze vannak átmenetek is, de jól lehet kategórizálni, ki milyen.


Itt pl. a harmadikból sosem lesz olyan mint az első, mondhatod neki, hogy zabáljon akármennyitŰ!


[link]

2016. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jesus de a tesztó se a növi szintnek nincs köze ehhez, se az izmok tapadásának se eredésének se formájának, ergo arányának se, milyen érdekes, vannak magas meg alacsony pro testépitők is, gyors meg lassu anyagcserével és rövid meg hosszú végtagokkal is TE FOGYI
2016. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!