Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel az edzéstervvel, megfele...

Maestro69 kérdése:

Ezzel az edzéstervvel, megfelelő táplálkozással a kis hájas testembol a zsirt le tudom adni és kocka hasat épiteni? Mert duci vagyok 13/F

Figyelt kérdés

EDZÉSPROGRAM


Hétfő: Fegyencedzés + aerob edzés (1 óra intenzív gyaloglás)


Kedd: tornaóra + Fegyencedzés


Szerda: Foci edzés + aerob edzés ( 1 óra intenzív gyaloglás)


Csütörtök: tornaóra + Fegyencedzés


Péntek: Fegyencedzés + Hasedzés


Szombat: Aerob edzés (1 óra intenzív gyaloglás) + Hasedzés


13/F / 159cm / 60kg



2015. okt. 12. 20:51
 1/8 Kisboltos ***** válasza:
Kaját kellett volna leírnod nem az edzést. Az nem számít annyit. De amúgy jó lesz.
2015. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bizony kaja számít 75%ban.


Amúgy ha csak fogyni akarsz akkor kaja+ kardio edzés kell.

2015. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Reggeli: tojás / natúr joghurt vagy zabkása


Tízórai: Suli közbe egy szendvics


Ebéd: Menza kaja


Uzsonna: általában natúr joghurt zabpehellyel és fahéjjal


Vacsora: Valami sovány hús felvágott egy szelet t.k. kenyérrel.


De ez sokszor változó. A fenti edzés+ez az étrend segitségével formálhatom a duci alakom?

2015. okt. 13. 06:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ezzel a kajaval szedted fel a zsirt abban az esetben nem.egyebkent szerintem nemi olvasas es a kaloriabazis nevu webhely a segidsegedre lehet.

(olvasnuvalo:sarga kapszula)

2015. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ezzel szedtem fel a zsirt. Hanem ezzel az etrenddel akarom leadni. Es elegendo annyi mozgás mint amennyit irtam?
2015. okt. 13. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából ha profin akarod, ami 13évesen suliban nem biztos hogy megengedik. Akkor szinte percere pontosan be kell tartanod a kaját, ami azt jelenti hogy ha idő van, óra közepén előkapod a csirkemellet meg a rizst.


Fogyáshoz a napi 1 óra kardió ezdés mellé napi 5x kell ennyi, két étkezős között minimum 2-3 óra legyen meg. Én 07.00-11.00-14.00-16.00-19.00 kor ettem mikor fogyókúrán voltam.

2015. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

A joghurtot hanyagolhatnád, de amúgy jó.

Kicsit sok az edzés. Nem kellene minden nap, max ha jól szétbontod az izomcsoportokat. De akkor is mehet kevesebb. Aerób mehetne több.


De amúgy szerintem így is jó lesz. Nézd, hogy hogyan reagál a tested és az alapján tudsz esetleg változtatni.

2015. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lefogyhatsz, de az intenzív gyaloglástól nem lesz kockahasad.. De a 13 évesek 99,9%-ának nincs kockahasa...
2015. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!