Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Atoria Fitnessről tapasztalat?

Atoria Fitnessről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Felszereltség, tisztaság, van-e elég guggoló keret, fekvenyomó pad stb.
2016. jún. 20. 21:20
 1/3 A kérdező kommentje:
*Astoria
2016. jún. 20. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Én márciusig oda jártam, azonban ilyen-olyan okokból váltanom kellett, de itt egy kis segítség:


Felszereltség: Van egy guggoló keret, 2 ,,rendes" fekvenyomó pad, 1 döntött, egy ,,teljes" csigás keret, húzódzkodóállvány, 2 ,,rendes" csiga (mármint amivel nyak mögé húzol) és egy olyan, aminél állni tudsz, 3-4 lábgép, római pad, 1-2 mell- és vállgép, kézisúlyok (ezek sajnos csak 20-22 kg-ig) francia- és egyenesrudakból is van egynéhány.


Tisztaság: Nemrég lettek felújítva az öltözők, a fürdő nem a legtisztább, de összességében elmegy. Bent az edzőtermi részen tisztaság van, hetente többször takarítanak, szóval ilyen szempontból nincs baj a teremmel.


Előny: Ha diák vagy, egész jó az ára, máshol a belvárosban csak drágábban találsz termeket, plusz van, hogy nincsenek sokan (főleg az esti és a délelőtti órákban), ilyenkor tudod pörgetni az edzést.


Hátrány: Pinceterem, így ha sokan vannak (ilyen kicsi teremnél a 8+ fő már soknak mondható), akkor zsúfoltságérzése lehet az embernek.


Összegzés: ,,Hétköznapi" testépítésre teljesen jó, ha az a célod, hogy jó kis naturál fejlődést véghezvigyél, vagy csak valahol levezesd a feszültséget a hétköznapokon, arra tökéletes. Ha te szeretnél lenni a jövő Ronnie Colemanje, akkor nem ez a legideálisabb választás, a fenti célokra azonban kiválóan megfelel.


Remélem tudtam segíteni!

2016. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ! Mindenképp segítettél.
2016. jún. 23. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!