Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két cuccolás között minimum...

Két cuccolás között minimum mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés
Teremben gyorsan beelőztem a haverokat, több izom jött fel, mint amire számítottam, már 45-ös a karom, és nem is nagyon zsíros. Viszont mennyire fog megmaradni, ha leállok? (Cucc előtt 41 volt.) Pénz van a folytatásra, szóval inkább az, de mindenki azt mondja, várjak vele. Ha túl sokat várok, talán kidobott pénz lesz az egészből, nem?!

2016. jún. 20. 22:30
 1/6 clint ***** válasza:
A gond az, hogy valszeg valami danabol sustanon vagy hasonló dologgal vagánykodtál, ugyhogy kb ugyanakkora lesz mint volt,de lehet, hogy már nem izomnak fog látszani....
2016. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
hobbis kondisoknak azt szokták mondani hogy amennyit ment a cucc, annyit pihenj is, pl 12 - 12 hét, de majd a nálam okosabbak megmondják. amúgy ha rendes volt a levezetés, szerintem 12 hét alatt nem megy el minden, persze a visszatartott viz az ösztró miatt igen, de izomból szerintem marad.
2016. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gumacsek ***** válasza:
Egyénfüggő ezis,ismerek olyat,aki szünetet sem tart...teszem hozzá ő versenyző:)
2016. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"blast and cruise"olni szoktak, azaz mindig a szeren vagy, viszont egyszer nagyobb adag, egyszer kisebb... azaz "áthidalod" a két rendes kúrát egy gyengébbel
2016. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, de ha úgy csinálod mint ahogy Herold mondja akkor mondj le a gyerekről. Esetleg speciális klinikákon újra tudják indítani a sperma termelést de valakinek végleg annyi.
2016. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ezt nem ajánlom, csak mondom, hogy ez a kettő a divat manapság, a "cycling" és a "blast and cruise" ... ha nem sietsz sehova, akkor szerintem kúrákat csinálj, igy több idő, de biztonságosabb.
2016. jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!