Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másfél éve edzek 20 kilót...

Másfél éve edzek 20 kilót híztam 29 ről 37re nőtt a karom és a fizikumom is eléggé megjavult. Viszont a karom a gyengém. Milyen gyakorlatokat csináljak hogy intenzívebben fejlődjön? Illetve a ideális a testindexem? 18/f 176cm 73kg

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán kar gyakorlatokat?
2016. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okos vagy
2016. jún. 21. 21:19
 3/8 gumacsek ***** válasza:
Bicepszre egyértelműen a francia rúd,tricepszre csigás letolás:) Ezek az alapok szerintem ha tömegnövelésről van szó.
2016. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En a homlokhoz engedest, tolozkodast, tricepsznyujtast kezisulyzoval fej folott gyakorlatokat szeretem a legjobban tricepszre.

Bicepszre franciarudat, kalapacsozast, huzodzkodast szoktam csinalni. Ezeket mindet nagy sulyokkal, 6-8 ismetlessel.

Nem szeretem a csigas/gepes gyakorlatokat, neha csinalok olyat is de edzes szempontjabol nem attol tudtam fejlodni a legjobban.

2016. jún. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tricepszre legjobban a koponyatörő nevű gyakorlat jött be, bicepszre pedig a scottpados gyakorlat franciarúddal.
2016. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tricepszre tolódzkodás.
2016. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phantunnel válasza:
Legfőképp az étkezésre kell figyelni. Havi 1 alkalommal megpróbálhatod a 21-ezést, ezt tartják az egyik legdurvább módszernek a bicepszgyakorlatok közül. Vedd komolyan a nyújtásokat, váltogasd és cseréld le a gyakorlatokat 1-2 havonta. Ha eddig nagy súllyal edzettél akkor térj át a magas ismétlés számra kisebb súllyal, akár 20-30 ismétlésig is elmehetsz(nekem ez vállt be). Meg fogsz lepődni. A lényeg hogy próbálj ki mindent és térj el a megszokottól. Legyen változatos az edzésed. Az izom 1-2 hónap után megszokja a monoton terhelést és miután sikerült alkalmazkodnia, megáll a fejlődésben.
2016. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2016. júl. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!