Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne egyszerűen,...

Hogyan lehetne egyszerűen, gyorsan, , kiidegelni" a végtagokat? (gondolok itt inkább az alkar, könyök, sípcsont, tenyér, lábfej) Az utóbbit tudom nem nagyon lehet, de azért valahogy csak lehet.

Figyelt kérdés
Sok tejet, és fehér teát fogyasztok minden nap, ami erősíti a csontok belső szerkezetét.
2016. jún. 22. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjál neki egy fárasztó faviccet.

Ezzel biztos kiidegeled.:

Átlátszó favicc? Létra...HAHA

2016. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem létezik kiidegelés. amire te gondolsz, az úgy müködik, hogy mikrorepedések keletkeznek a csontos mikor ütés éri, és később vastagabban forr össze, mint amilyen előtte volt, igy erősödik, keményedik, plusz a bőr is alkalmazkodik, a tenyerünk sem poénbol beményedik. én 3 évig küzdősportoltam, néha fabotokkal ütögettem a sipcsontom, de csak finoman persze, és közelről ütögettem a falat, a bügykeimmel, de edzésen ugyis hozzá fog szokni. a tejtesrmékek helyett ink zöldségeket ajánlok: szója, paraj, petrezsejem, sóska, bab.
2016. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja még ha nagyon kezdő vagy, akkor a sipcsontvédőddel ütögessed, az párnázott, de azért lehet érezni. szépen fokozatosan csak
2016. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tej nem erősíti a csontok belső szerkezetét.Az emberi anyatej igen az újszülöttét.A tehén teje a kisborjúét.A tehéntejben lévő kalciumot az emberi test nem tudja hasznosítani ezért jó esetben a fogyasztás után nem sokkal ürül a testből hasznosulás nélkül,rossz esetben kis része lerakódik az ízületek körül és idővel gyulladást okoz.
2016. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat. Hasznosak voltak. Még a 2. válaszadóval szeretnék privátban részletesebben erről elbeszélgetni, ha lehet.
2016. jún. 23. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!