Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne a legjobb és viszonyl...

Mi lenne a legjobb és viszonylag gyors edzésterv a szép fenékhez?

Figyelt kérdés

szeretném hogy végre ki tudjam tölteni a nadrágaim fenék részét is végre ki tudjam tölteni, illetve hogy amikor megnézem a tükörben, a fenekemnél ne egy síkságot, hanem esetleg egy (lehetőleg nagyobb) dombot lássak.:D

Súlyfölöslegem nem igazán van, habár nem nagyon sportolok, csak néha otthon edzegettem, de az nem igazán beszámítható.

most két hete kezdtem el fenékre edzeni. az ilyen tipikus guggolás, súlyokkal guggolás, kitörés, lábemelés, stb. viszont ezek egyre kevésbé tűnnek hatásosnak, már nem is érzek semmi fájdalmat a gyakorlatoktól, max elfáradok és azért hagyom abba. már mintha megszoktam volna, igaz nem is nagy súlyokkal guggoltam, csak kicsi otthonikkal, igaz eleinte ez is kihívás volt. tudom hogy 2-3 hétben még nem is láthatok eredményt, de azért azt hittem hogy valamennyire fogom látni alakulni. meg valamennyire sejtem is hogy nem nagyon lesz így gyors a fejlődés, mert ezek a gyakorlatok elég rövidek. edzőterembe mennék, hiszen láttam hogy az fitneszguru izmos csajok ott milyen gépeket használnak, de tartok hogy nem bírnám egyiket sem, ezért gondoltam előre azért valamennyire otthoni ezdéssel felzárkóztatom magam.

de nem tudom hogy milyen gyakorlatok ajánlottak az általam felsoroltak mellett. esetleg ha tudnátok még tanácsokat adni, azt megköszönném, és bocs ha valami hülyeséget írtam, nem értek hozzá

16/L


2016. jún. 22. 23:37
 1/6 anonim válasza:
0%
Probaltad mar az ilyen 30napos guggolas kihivasokat?En tavaly nyaron csinaltam, es meg lett az eredmenye.
2016. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem az nem sokat er #1.

S foleg h kis sulyokkal..

2016. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is probaltam a 30 napos guggolast...de =0. Etrend es sulyzos edzes kell
2016. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem olvastam el a leirást

guggolás + merevlábas felhúzás + megfelelő étkezés + pihenés. ennyi

2016. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, amit eddig, csak fokozatosan egyre nagyobb súlyokkal. Plusz tömegnövelő étrend.

Edzés heti 3, a többi nap pihi.

2016. jún. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:

Az első az idióta.

Semmire nem mész kis súlyos guggolással. Az izmoknak komoly terhelés kell, hogy nőjenek. Emelni kell a használt súlyokon. Ennyi. Nem bonyolult. Meg mondjuk nem ártana a célnak megfelelő étrend is, mert szerencsétlen izom mitől nőjön, ha nincs meg a napi tápanyag. :)

2016. jún. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!