Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti szálkásításkor is esztek...

Ti szálkásításkor is esztek tk kenyeret? Ha igen, hány szeletet egy nap és mikor?

Figyelt kérdés
Én néha reggel szoktam egy szelet teljes kiőrlésű rozs kenyeret vagy durum lisztből készült kenyeret enni. Viszont sok ismerősöm teljesen kiiktatta a kenyeret.

2016. jún. 24. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tömegeléskor sem s erre jó okom van, de ez egyéni dolog.


Nincs egyetlen jó megoldás, kinek belefér, kinek nem, illetve kinek fontos, kinek nem. Ha valakinek annyira kicsi a kalóriakerete s olyanok a konkrét ételei, hogy a fehérje, zöldség, kötelező zsír mellett alig marad másra, a kenyér pedig pl. nem is laktatja, az jó, hogy nem eszi.

2016. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Ritkán, de inkább zab, pici rizs, bulgur, köles,zöldség.
2016. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem és szoktam enni, miért ne lehetne?semmivel se rosszabb mint a többi szénhidrátforrás, csak férjen bele a napi össze kalóriabevitelbe
2016. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!