Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervvel lehetek...

Milyen edzéstervvel lehetek izmos/szikár?

Figyelt kérdés
kb. 7 hónapja edzek tisztán két kezes súlyokkal (5-5 kg) és saját testsúllyal is egyaránt, de fejlődést az erőnlétemen kívül nem igazán tapasztaltam. Kajálni is rendesen kajálok de én egy kicsit magamra is szeretnék szedni mivel 48 kiló vagyok és szerintem 55 jobb lenne. az edzéstervemre gyanakodom hogy itt lehet a baj. Valaki segítene egy edzéstervet írni amitől izmos lennék? 13/F

2016. jún. 24. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
több súly, több kaja, kb ennyi. most mik mennek? mmint gyakorlatok
2016. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cortez70 ***** válasza:
Egyél többet, anélkül nem leszel izmos.
2016. jún. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Milyen ételekre gondoltok? fehérje vagy inkább szénhidrát? edzés előtt vagy után?
2016. jún. 25. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
minden és mindig
2016. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

----------------------------------------------------------------------------------------------------


bármilyen gyülölcs(ök)

zab

tojás / light túró / felvágott / cottage / turmix

zöld tea + viz


----------------------------------------------------------------------------------------------------


rizs / tészta / barna kenyér / abonett / pufirizs / édesburgonya / köles / bulgur

csirke / tojás / marha / felvágott / tonhal / pulyka / bab / borsó / lencse / lazac

vegyes saláta vagy bármileyn zöldségek + pár szem olajos magvak, pl mogyoró vagy kesudió

citromos viz


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


bármilyen gyülölcs(ök) + pár szem olajos magvak, pl mogyoró vagy kesudió

rizs / tészta / barna kenyér / abonett / pufirizs / zab / édesburgonya / köles / bulgur

csirke / tojás / marha / felvágott / tonhal / pulyka / bab / borsó / lencse / lazac

zöldtea / viz


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


light túró / csirke / tojásfehérje / pulyka / felvágott / tonhal / cottage / lazac

vegyes saláta vagy bármileyn zöldségek

citromos viz


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

2016. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez most csak pár példa a választható több száz kaja közül. amúgy egészséges zsirbevitelre figyelj, minimum annyi menjen, ahágy kg vagy, grammba
2016. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kösz szépen és az edzésterv szerintetek meg felel?

Hétfő-mell

fekvőtámasz 150 15-ösével

fekvenyomás 5-5 kilós 2 kezes súlyokkal


Kedd-bicepsz

Karozás a 2 kezes súlyokkal

fekvenyomás szintén a 2 kezes súlyokkal


Szerda-tricepsz


Tolonckodás 25-ösével 150.


Csütörtök-Váll


fekvőtámaszok

Hindu-fekvőtámaszok

fekve nyomás a 2 kezes súlyokkal


Péntek-Láb

Guggolások


Szombat-hát

Húzóckodások


Vasárnap-pihenő.



Ezt az edzés tervet követem/csinálom hónapok óta és nem veszek észre túl sok változást. Szerintetek helyes ez az edézs terv? ha nem akkor mivel tudnám bőveteni stb.

2016. jún. 25. 12:24
 8/14 anonim ***** válasza:

1. nap: Mell + bicepsz + alkar

Mell: Fekvenyomás rúddal, fekvenyomás súlyzóval

Bicepsz: Váltott kezes bicepsz súlyzóval, francia rudas bicepszezés

Alkar: Alsó csigás kalapács gyakorlat kötéllel


2. nap: Láb + has

Láb: Combnyújtás, guggolás, combhajlitás, merevlábas felhúzás, vádlizás lábtolón

Has: Hasprés, lábemelés


3. nap: Pihenő


4. nap: Váll + tricepsz + csuklya

Váll: Vállból nyomás, oldalemelés, előreemelés

Tricepsz: Tolódzkodás, letolás felső csigáról rúddal

Csuklya: Vállvonogatás


5. nap: Hát + hátsó delta + has

Hát: Evezés, felhúzás, mellhez húzás

Hátsó delta: előre dőlt oldalemelés

Has: Hasprés, lábemelés


6. nap: Pihenő

2016. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó edzésterv lenne , de én nem járok kondiba csak itthon tudok edzeni.
2016. jún. 25. 13:20
 10/14 anonim ***** válasza:
mind megtudod csinálni, ha veszel két egykezes súlyzót meg pár tárcsát, kivéve a felhúzást
2016. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!