Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés, szálkásítás?

Tömegelés, szálkásítás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 8 hónapban sikerült lefogyni 11 kg-t. Abból most 2 kg visszajött, a rendszertelen étkezésemnek köszönhetően. Eldöntöttem, hogy elég volt,nem akarok jojo-effektust, így teljes életmódváltás (iifym). Kicsit aránytalan vagyok, alsó felem zsíros, felsőtestem pedig picike,keskeny vállak,vékony karok. Mit tanácsoltok, először szálkásítsak (arra a minimális izomra) vagy tömegeljek, attól függetlenül, hogy zsíros vagyok? 163 cm/54 kg és 22%-os tzs. Heti 3-4x járok terembe, emellett fizikai munkát végzek.(pultos vagyok) 20/L

2016. jún. 28. 09:07
 1/2 anonim válasza:
Először a hasadról kell leszedned a zsírt, anélkül nem fog menni. Járj el futni rendszeresen, egyél zöldséget, száraz húsokat és rizst, ha nem veted meg az étrendkiegészítő szereket akkor vegyél zsírégetőt biotech-usa-ban vagy ehhez hasonló helyeken, emellett a hasadat kell edzeni.ha onnét lemegy a zsír, akkor indulhat a tömegelés. Szálkásítással kezdeni felesleges, mert azzal nem nősz, csak szálkásodsz. A tömegnövelést súlyokkal csináld, konditeremben. A szálkásítást is csinálhatod úgy, de hatásosabb lesz, ha kinti edzőpályákon vagy akár konditeremben saját testsúllyal edzel. Mindennek az alapja az étrend. Szóval vigyázz arra hogy attól mèg hogy zsírégetőt szedsz majd (ha szedsz), mellette ne dobj be egy hamburgert azzal, hogy a zsírégető ugyis teszi a hatását. Ugyanígy lesz a tömegeléssel is. Ha szedsz tömegnövelőt, amellé egyél annyit amennyit tudsz. Amikor nem edzel diétásabb kaját, ha edzel fehérje és szénhidrátdús kaját. Sok sikert a fejlődéshez ;). Ha van még valami kérdésed, nyugodtan írj.
2016. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,de egy szoval sem irtam,hogy zsiros lenne a hasam, azzal pont nincs problemam.:) Csipo,comb,fenek, ahova hizekony vagyok, emelle pedig tarsul egy aranylatanul vekony felsotest:( Vegul ugy dontottem, hogy holnap elmegyek szemelyi edzohoz, megiscsak o lat es fel tudja jobban merni a terepet. Koszonom a jo kivansagot,remeljuk,hogy ugy alakulok majd, ahogy tervezem! :)
2016. jún. 30. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!