Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás közben disznó...

Szálkásítás közben disznó hús? Nagy kihágás?

Figyelt kérdés
Az a "baj", hogy anyukám most csinált csevapcsicsit, amit nagyon nagyon szeretek. :( Viszont szálkásítani próbálnék, emiatt eddig csirkét és különböző halakat ettem, néha pulykát. Viszont ezt a csevapcsicsit most eléggé megkívántam. Szerintetek nagy kihágásnak számít, ha eszek belőle egyet vagy kettőt sok zöldséggel? Nem vagyok hízékony típus, viszont ezzel az étellel az a baj, hogy egy kissé zsíros. Én meg tiszta paranoiás lettem az elmúlt hónapokban.
2016. jún. 25. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem az. simán belefér néha.
2016. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kihágás, persze mennyiség kérdése.

(Egyeseknek még egy halom szalonna se lenne kihágás, de az már más típusú étrend, mint ami neked van. Mindenesetre szálkásítani sok zsírral is lehet, ez világos.)

2016. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet diétában is néha, ne napi szinten 3x, de hetente 2-3 alkalommal bőven elfér.
2016. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!